Kamu bankaları olan Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden nakit ihtiyacı olan tüm vatandaşlara yeni bir kredi paketi hazırlandığı açıklandı.

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, yapmış oldukları yeni ihtiyaç kredisi kampanyasında bu ay sonuna kadar vatandaşlara düşük faiz oranları ile birlikte kredi vermeye devam edeceğini açıkladı. Kamu bankaları üzerinden başvurularını gerçekleştirerek nakit ihtiyacı olması durumunda hızlı bir şekilde kredi ödemesi gerçekleştirecek olan bu vatandaşlara verilecek kredilerde 50000 TL kredi ödemesi almanız durumunda sizlere hemen aynı gün içerisinde 36 ay vadeli kredi ödeme tablosu oluşturularak ödeme yapılmaktadır. 

50000 TL üzerinde nakit kredi kullanacak olan kişiler, 100000 TL'ye kadar kullanmış olduğu kredilerde 24 ay vadeli ödeme tablosu oluştururken, aynı zamanda ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilerin diğer bankalardaki olan kredi ve kredi kartı borçlarını kapatan 100000 TL 24 ay vadeli kredi ödemesi de verilmektedir. Borç kapatma kredisi adı altında verilecek olan bu kredilerde şartları uygun olan tüm vatandaşlar, emekli olması ve sigortalı olarak çalışıyor olması durumunda, işlemlerini gerçekleştirebilir ve bu bankalar üzerinden diledikleri zaman kredi alabilmektedirler. 

IBAN Numarasına Ödenecek, 100.000 TL'ye Kadar İsteyen Hemen Alacak! IBAN Numarasına Ödenecek, 100.000 TL'ye Kadar İsteyen Hemen Alacak!

BAŞVURU

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, banka şubelerine giderek işlemlerinizi gerçekleştirebilir veya bankaların resmi internet siteleri üzerinden işlemlerinizi hızlı birşekilde yapabilirsiniz. Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank, yapmış olduğu bu kampanyada nakit kredi kullanacak olan kişilere belirtilen politikalar dahilinde işlemlerini gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi ödemelerinden faydalanmalarına olanak sağlamaktadır. 

Emekli olan kişilerinde bu banka üzerinden kredi kullanabileceğini ve emekli maaş hesapları aracılığı ile birlikte kredi alabileceği için maaş müşterisi olması veya emekli maaşını istediği bankaya taşıyarak, o bankadan kredi başvurusunda bulunması gerekiyor. Emekli olan kişilere aynı zamanda 10000 TL üzerinde emekli maaş almaları durumunda da 5000 TL'ye kadar promosyon imkanı sağlanmaktadır. 

zam-4446-1

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden kredi başvurusu yapmak isteyen müşteriler birden fazla yöntem ile birlikte ihtiyaç kredisi kampanyasına katılabilirler. İhtiyaç kredisinde düşük faiz oranları ile işlem yapılacak ve ilk taksit ödemelerinde 3 ay erteleme yapılacak. 

Bankalar, yapmış olduğu duyuruyla birlikte yarından itibaren kredi başvurularını almaya başlayacaklar. Hangi banka üzerinden kredi almak istiyorsanız, bankanın resmi internet sitesine girerek buradan kredi başvurusunu yapabilirsiniz. 

Kredi başvuruları, buralardan yapıldıktan sonra banka, sizleri değerlendirme sonucuna göre, onay verecektir. ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen kişiler kredi başvurusu yaptıktan hemen sonra değerlendirme sonucu onay alırlarsa en yakın banka şubesinden kredi kullanabilir.