Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbanktan Anında 10000 TL Nakit! Ödemeye İstediğiniz Zaman Başlıyorsunuz

Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank anında 10000 tl nakit kampanyası rekor kırıyor. Ödemeyi istediğiniz zaman başlayabileceğiniz kampanya kısa sürede ses getirdi. İşte kamu bankalarından müjde.

Ekonomi 13.08.2021 - 14:20 13.08.2021 - 14:24 Berkay Keskin

Zorlu bir süreçten geçilen bu günlerde vatandaşa destek kamu bankalarından geliyor! Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank tarafından duyurulan yeni kredi paketi ile anında 10.000 TL hesaplarda! Vatandaşlar, Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank'a başvuruda bulunarak anında 10000 TL ihtiyaç kredisini hesaplarında görebilecek. Üstelik geri ödemeye de istedikleri anda başlayabilecekler! Ziraat, Vakıfbank ve Halkbank yeni esnek kredi paketlerinin tüm detayları haberimizde sizlerle...

Türkiye'nin önde gelen kamu bankaları Ziraat, Vakıfbank ve Halkbank, bu zorlu pandemi günlerinde, ekonomik açıdan sıkıntılı bir süreçten geçen vatandaşlara yönelik yeni destekleri peş peşe sunuyorlar. Vatandaşların bu zorlu dönemde acil nakit ihtiyaçlarını giderebilmesi adına her geçen gün yeni kredi paketlerini hayata geçiren Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank, şimdi de 10.000 TL esnek ödemeli yeni kredi paketlerini duyurdular! Düşük faiz oranları, uygun vade seçenekleri ve zorlamayan bireyselleştirilmiş ödeme planlarıyla vatandaşa her defasında destek olan Kamu bankalarından bu kez şimdi kullan istediğin zaman geri öde metoduyla yeni kredi paketleri duyuruldu. 

Ziraat Bankası Şimdi Kullan İstediğinde Geri Öde İhtiyaç Kredisi

Son dönemde vatandaşlar tarafından acil nakit ihtiyaçlarını giderebilme noktasında sıklıkla araştırılan İhtiyaç Kredileri, Ziraat Bankası tarafından yenilikçi bir arayüzle, çözüm odaklı olarak değiştirildi. Bu çerçevede, zorlu pandemi şartlarında acil ihtiyacı bulunan vatandaşlar %1,55'ten başlayan faiz oranlarıyla 60 aya kadar vade seçenekli olarak ihtiyaç kredisi kulalnabiliyorlar. Düşük faiz oranları ile uygun vade seçeneklerini bir araya getiren Ziraat Bankası, üstelik geri ödemelerde de türlü kolaylıklar sağlıyor. Vatandaşlar kullandıkları 10000 TL ihtiyaç kredisini 3 ay veya 6 ay geri ödemesiz şekilde diledikleri anda geri ödemeye başlayabiliyor.

Vakıfbank Esnek Ödemeli İhtiyaç Kredisi

Her fırsatta vatandaşın yanında olduğunu gösteren Vakıfbank'ta duyurduğu yeni ihtiyaç kredisi paketleri ile 36 ay vade seçeneği ve düşük faiz oranlarıyla dikkat çekiyor. Finansman desteği, ipotek ve otomobil rehni karşılığında farklı modellerle ihtiyaç kredisi kullandırılabiliyor. Yüzde 1,49'dan başlayan faiz oranlarıyla Vakıfbank ihtiyaç kredilerine başvurular; Vakıfbank Mobil, Vakıfbank İnternet Bankacılığı yahut Vakıfbank şubelerinden bizzat gerçekleştirilebiliyor. Vakıfbank'Ta geri ödemeler konusunda vatandaşlara çeşitli kolaylıklar sağlarken, vadeye göre 3 ay veya 6 ay geri ödemesiz dönemli kredileri de bulunuyor.

Halkbank'tan Esnek İhtiyaç Kredisi

Kamu bankaları arasında yer alan Halkbank'ta yüzde 1,49 faiz oranıyla vatandaşlara 10.000 TL ila 100.000 TL arasında ihtiyaç kredisi paketlerini duyurdu. 36 aya kadar vade seçeneğiyle uygun ödeme koşullu ihtiyaç kredilerini Halkbank'ta bulabilirsiniz. Halkbank esnek ihtiyaç kredilerinde bir defaya mahsus olmak üzere kredi tahsis ücreti alınmaktadır. Artan veya azalan taksitli, yahut eşit aylık taksitli, 3 ayda bir taksitli, 3-6 ay geri ödemesiz ve sonrasında eşit taksitli ihtiyaç kredi paketleri Halkbank tarafından tüm müşterilerine sunulmaktadır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@