Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank'tan Anında 15 bin TL ATM'den Ödeniyor Başvuru Onay Yok

Acil nakit ihtiyacı bulunan vatandaşlara müjde! Bankalar anında 15 bin TL'ye kadar kredi fırsatı sunuyor. Bankalar özellikle pandemi sürecinde birbirleri ile adeta rekabet içerisine girdi.

Ekonomi 20.10.2021 - 21:55 20.10.2021 - 21:56 Berkay Keskin

Vatandaşlar bankaların sunduğu kredi kampanyalarını yakından takip ediyor. Hangi bankalar anında onay veriyor? Kredi almak için gereken koşullar neler? Ziraat Bankası, Vakıfank ve Halkbank'tan anında 15 bin TL ödeme! Detaylar haberimizde sizlerle...

Hayat koşulları her geçen gün zorlaşıyor. Pandemi koşulları da bütün bu zorlukları artırıyor. Halk sağlığını korumak adına alınan önlemler kapsamında getirilen yasak ve kapanmalar ekonomik açıdan ciddi sorunlara sebep oluyor. Durum böyle olunca vatandaşların nakit ihtiyaçları da yükseliyor. Bu kapsamda vatandaşlara Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank 15.000 TL kredi fırsatı sunuyor. Peki kredi başvuru koşulları neler? Nasıl başvuru yapılır?

Halkbank Taksitli Nakit Avans Fırsatı

Halkbank, acil nakit ihtiyaçlarınız için sizlere oldukca cazip bir kredi fırsatı sunuyor. CardFinans ile anında kullanabileceğiniz taksitli nakit avans uygulaması ile acil nakit ihtiyaçlarınızı kısa bir süre içerisinde karşılayabileceksiniz. Halkbank'ın CardFinans kartı ile kullanabileceğiniz taksitli nakit avans tutarı en az 300 TL en fazla ise 15 bin TL olarak belirlenmiştir.

Bu avantajdan sadece asıl kartlar yararlanabilecek. Ek kart ve sanal kartlarla taksitli avans fırsatından yararlanmak mümkün değildir. Taksitli nakit avans kullanımlarında vade süresi 6, 9, 12 ve 18 olarak belirlenmiştir. 18 ay vade fırsatıyla CardFinans ile kullanabileceğiniz 15 bin TL nakit avansın toplam geri ödemesi 18.700 TL, aylık taksitleri ise 1.050 TL olarak gerçekleşmektedir.

Ziraat Bankası Taksitli Nakit Avans Fırsatı

Acil nakit ihtiyaçlarınız için cazip kredi kampanyalarından biri de Ziraat Bankası tarafından sunuluyor. 12 aya varan vade süresi ile 10 bin TL'ye kadar nakit avans çekme fırsatı sunan Ziraat Bankası, nakit avans kullanımlarında herhangi bir ek ücret talep etmemektedir. Bu işlem için alt limit 100 TL olarak belirlenmiştir. Ziraat Bankası'nın sunduğu taksitli nakit avans işlemi tüm Ziraat atmlerinden, internet bankacılığından veya çağrı merkezleri üzerinden alınabilmektedir.

Atmler aracılığıyla kullanılan nakit avanslar için limit, atmden çekilebilecek günlük limit ile sınırlandırılmaktadır. Online kanallar aracılığıyla kullanılan nakit avans ise anında vadesiz mevduat hesabınıza yatırılmaktadır. Krediye yönelik detaylı bilgiye Ziraat Bankası müşteri hizmetlerinden, resmi internet adresinden ya da bizzat şubeye müracaat ederek ulaşabilirsiniz.

Vakıfbank Taksitli Nakit Avans Nasıl Alınır?

Vakıfbank acil nakit ihtiyaçlarınıza hızlı bir çözüm sunmaktadır. %1,99 faiz oranı ile taksitli nakit avans fırsatı sunan banka, bu işlem için %1 komisyon almaktadır. Nakit avans kullanımları kredi kartı limiti ile sınırlı olurken, atmlerden kullanabilecek nakit avans limiti günde 4 bin TL'yi aşamaz. Vakıfbank taksitli nakit avans, bütün Vakıfbank atmleri, internet bankacılığı, mobil bankacılık ve telefon bankacılığı aracılığıyla alınabilmektedir.

Online kanallar aracılığıyla nakit avans tutarı anında hesabınıza yatırılıyor. Bu sayede nakit ihtiyaçlarınızı anında karşılayabilirsiniz. Banka resmi internet adresi üzerinden krediye yönelik tüm ayrıntıları açıkladı. Krediye başvurular müşteri hizmetleri üzerinden, mobil bankacılık üzerinden yapılmaktadır. Aynı zamanda size en yakın Vakıfbank şubesine müracaat ederek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@