Ziraat Bankası yapmış olduğu kampanyalarla son dakika olarak sürekli güncel haberler paylaşıyor. Ziraat Bankası özellikle acil destek kredisi kullanmak isteyen vatandaşlarına son dakika olarak Kredi haberi veriyor. Ziraat Bankası yapmış olduğu son kampanyada acil nakit ihtiyacı olan vatandaşlara bankalardan onay ala mamaları durumunda 5000 TL ve üzerinde limitlerle kredi imkanı sağlıyor. Ziraat Bankası üzerinden başvuru yapılarak alınacak olan 5000 TL'ye ödemeler bugün itibariyle başladı. Kamu Bankası olan Ziraat Bankası üzerinden verilecek olan 5000 TL ödemelerde ilk taksit ödemesinde 3 ay erteleme imkanı vatandaşlara sunuluyor. 5000 TL nakit imkanından faydalanmak isteyen kişiler 36 ay vadeye kadar da ödeme tablosu oluşturabiliyor.

Başvuru nasıl yapılır?

Ziraat Bankası 5000 TL nakit kampanyasından faydalanmak isteyen kişilere 36 ay vadeye kadar hızlı bir şekilde onay vereceğini duyurdu. 5000 TL nakit kampanyasından faydalanmak isteyen kişiler Ziraat Bankası şubelerine giderek başvuru yapabilir veya bankanın resmi internet sitesine girerek buradan istedikleri zaman kredi başvurusunda bulunabilir. Ziraat Bankası banka şubelerine giderek başvuru yapmak isteyen vatandaşlar bankadan maaş almaması durumunda kimlikleri ile birlikte gelir belgesi de götürmesi gerekiyor. 

Emekli olan vatandaşların Kredi kampanyasına katılabilmeleri için emekli maaşlarını Ziraat Bankası üzerinden almaları gerekiyor. Emekli maaşını Ziraat bankası'na taşıdığınız zaman 5000 TL ve üzerinde istediğiniz kadar ihtiyaç kredisi kullanabilir ve ayrıca yüksek limitli kullanmış olduğunuz ihtiyaç kredileri ile birlikte diğer bankadaki borç kapatma kredisine başvuru yapabilirsiniz. Emekli olan kişiler ayrıca Bankaya maaş taşıma sonrası da 750 TL'ye kadar da emekli promosyonundan faydalanabilecektir. 

kredi-haberlerim-213132-2

Ziraat Bankası ayrıca mobil uygulama üzerinden de kendi bankasını da hesabı olan vatandaşlara Kredi imkanı sunmaya devam ediyor. Kendi Bankasından hesabı olan vatandaşlar internet bankacılığı şifresi alarak Ziraat Bankası mobil uygulamasına giriş yapıp buradan Kredi başvurusunda bulunabilir. Ziraat Bankası mobil uygulaması üzerinden yapmış olduğunuz kredi başvurusu hem düşük faiz oranları ile sizlere verilecek hem de kredi başvurusu yaptıktan sonra onay almanız durumunda banka şubelerine gitmeden Kredi kullanımı gerçekleştirebileceksiniz. Kredi başvurusu yapmadan önce bankanın resmi internet sitesine girerek buradan güncel faiz oranları da öğrenebilirsiniz.