Para ihtiyacı olan vatandaşlar için kampanya yapan kamu bankaları sürekli olarak güncel kampanyalarını resmi internet siteleri üzerinden duyuruyor. Ziraat Bankası başlatmış olduğu yeni kredi kampanyası ile birlikte acil paraya ihtiyacı olan kişilere şartsız bir şekilde hızlı onay vereceğini açıkladı. Ziraat Bankası düşük faiz oranları ile kredi verirken bu kampanya başladıktan sonra 3 özel banka olan İş Bankası Denizbank ve akbank'ta kampanyalı yapacağını duyurdu. 

Belirtilen bu kampanya 50.000 TL'ye kadar 36 ay vadeli kredi olarak müşterilere sunulacak. Ziraat Bankası İş Bankası Denizbank ve Akbank yapmış oldukları bu kampanyalar ile birlikte yeni müşterisi olan kişilere daha hızlı onay vereceğini açıkladı. 

Ziraat Bankası 

Ülkemizin kamu Bankası olan Ziraat Bankası üzerinden banka şubelerine giderek kimlik ve gelir belgenizi verdikten sonra 50.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Kredi başvurusu yapacak olan kişilerin emekli olması ve sigortalı olarak bir iş yerinde çalışıyor olması gerekiyor. Bireysel olarak verilecek bu krediler de özellikle emekli olan kişilerin bankadan maaş alması şartı vardır. 

IMG_20211214_130553

İş Bankası 

İş Bankası düşük faiz oranları ile başlatmış olduğu bu kampanyaya katılmak isteyen kişilere İşCep uygulaması üzerinden kredi imkanı sunacak. İhtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen kişiler İş Bankası aracılığı ile yapacakları bu kredi kampanyası başvurusunda düşük faiz ve masrafsız olarak Kredi kullanacak. 

DenizBank 

Denizbank ihtiyaç kredisi kampanyasında sms ile ve internet sitesi üzerinden başvuru yapan kişilere oturdukları yerden sonucu gönderiyor. 3280 numarasına kredim yazın boşluk bırakın t.c. kimlik numaranızı yazarak gönderin. Denizbank üzerinden 90 gün ertelemeli 50.000 TL kredi 36 ay vadeye kadar kullanacak ve bu Kredi de düşük faiz oranlarından yararlanacaksınız.

Akbank 

Akbank hesabı olan müşteriler akbank'ın internet bankacılığı hesabı olan Akbank direkt uygulamasına girerek buradan ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilir. Akbank hesabı olan müşteriler Akbank internet bankacılığı üzerinden yapacakları işlemler de gelir belgesiz düşük faizli işlem yapacaklar. Akbank kredi başvurusu yapacak olan kişiler belirli şartlara uygun olmaları durumunda istedikleri zaman bu krediyi hafta sonu olsa bile kullanabilir.