Kamu bankası olan Ziraat Bankası, yaptığı kampanyalar ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Ziraat Bankası daha önce bankalardan kredi alamayan kişilere 40.000 TL vereceğini açıkladı. Bankalar üzerinden başvuru yaparak işlem yapmak isteyenlere verilecek bu kredi kampanyası sonrasında Ziraat Bankası ile birlikte 5 banka da bu kampanyayı yaparak, kredi notu düşük olan kişilere onay vereceğini açıkladı. 

Ziraat Bankası

Kamu bankası olan ziraat bankası üzerinden işlem yapacak olan kişiler, başvurularını banka şubelerinden ve banka internet sitesi üzerinden yapabilir. İhtiyaç kredisi kullanacak olan kişiler, belirli şartlara göre kredi alacaklar. 40.000 TL 36 ay vadeye kadar kullandırılacak ve en düşük faizlerle verilecek. Başvuru ayrıca banka şubelerinden yapılacak...

ziraat-bankasi-ve-5-banka-dusuk-faizli-40000-tl-direk-hesaba-gonderilen-odemeler-hakkinda-duyuru1

Vakıfbank

Vakıfbank kredi başvurusu için banka şartlarına uygun olmanız yeterli. 40.000 TL'ye kadar en yakın Vakıfbank şubesinden kimlikle başvuru yapabilirsiniz. 40.000 TL'ye kadar işlem yapacak olan kişiler, en yakın banka şubesi haricinde banka internet sitesi üzerinden de düşük faizli kredi başvurusu yapabilir...

Halkbank

Ziraat Bankası ve Vakıfbank gibi Halkbank'ta belirli şartlara göre 40.000 TL kredi veriyor. Acil ihtiyaçlarınız için kullanacağınız bu kredilerde 36 ay vadeye kadar işlem yapılıyor. 40.000 TL ihtiyaç kredisi kampanyası Halkbank şubeleri, ATM ve internet sitesi üzerinden başvuru yaparak veriliyor.

İş Bankası

İş bankası 40.000 TL kredi için başvuru yapacak olan kişilere İŞ CEP uygulaması üzerinden onay veriyor. 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeli kredi için banka şubesine gitmeden iş cep uygulamasından kredi kullanabilirsiniz. 

Akbank

AKBANK kredisi için Akbank Direkt üzerinden kredi başvurusu alınıyor. Banka 40.000 TL ve üzerinde işlem yapıyor. İhtiyaç sahibi olan kişiler, Akbank internet sitesi üzerinden 40.000 TL kullanıyorlar. İhtiyaç kredisi için başvuru yapmak isteyenler, Akbank kredisi için en yakın banka şubesinden de kredi başvurusu yapabilir. 

QNB Finansbank

QNB Finansbank TC kimlik numarasını 5030 numarasına mesaj atan vatandaşlara hemen sonuç veriyor. QNB mobil uygulaması kullanan kişilerde SMS atmadan hemen kredi sonucunu alıyor. İhtiyaç kredisi kampanyasına katılmak isteyenler, belirlenen şartlara göre kredi alacak. İhtiyaç kredisi kampanyasına katılmak istiyorsanız, belirli şartlara göre kredi kullanacaksınız.