Ziraat Bankası ve Halkbank 120 Ay Vadeli Kredi Vereceğini Açıkladı, Düşük Faiz Oranları ile Anında Onay İmkanı Var

Ziraat Bankası ve Halkbank 120 Ay Vadeli Kredi Vereceğini Açıkladı, Düşük Faiz Oranları ile Anında Onay İmkanı Var. Kredi alacak kişilere, son dakika olarak yayınlandı. İşte detaylar...

Ekonomi 18.08.2021 - 14:14 18.08.2021 - 14:14 Vural Pars

Ziraat Bankası ve Halk Bankası 120 ay vadeli konut kredisi kampanyası başlattı. Sizlerde Eğer Ziraat Bankası ve Halkbank üzerinden kredi başvurusu yapacaksınız bazı şartlara uygun olmanız durumunda kredi hızlı bir şekilde kullanabilirsiniz

Ziraat Bankası ve Halk Bankası üzerinden 120 ay vadeye kadar konut kredisi başvurusu yaptığınız zaman sizlere hemen krediniz kullanılacaktır. Konut kredisi alacak olan kişilerin başvuru yapacakları bankaların başında kamu bankaları gelmektedir. Konut kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız Ziraat Bankası ve Halk Bankası üzerinden uygun faiz ile kredi alabileceğinizi söyleyebiliriz. Uygun faiz oranları ile birlikte konut kredisi kullanmak isteyen kişilerin de bazı şartlara uygun olması gerekiyor.

Özellikle banka kredi notu banka kredi sicili ve gelir durumu konut kredilerinde önemli bir noktadır. Sizler de eğer bu kredileri kullanmak istiyorsanız bu şartları uygun olmanız durumunda Ziraat Bankası ve Halk Bankası üzerinden kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası 120 ay vadeli konut kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Ziraat Bankası üzerinden konut kredisi kullanacak olan müşteriler 1.65 faiz oranları ile birlikte 120 ay vadeye kadar kredilerini kullanabilirler. Kredi başvurusu yaptığınız zaman banka sizlere hızlı bir şekilde ne kadar kredi onayı alacağınızı söyleyecektir. Alacağınız konut kredileri genellikle alacağınız evin ekspertiz değeri ne göre belli oluyor. Bu durumda Ziraat Bankası kamu Bankası olmasından dolayı alacağınız evin ekspertiz değerinin yüzde seksenine kadar Kredi imkanı sunacaktır.

Geri kalan kısmı da bankaya teminat olarak vermeniz gerekiyor. Size en yakın Ziraat Bankası şubesi üzerinden kredi başvurunuzu hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Kredi başvurusu yaptıktan sonra ilk taksit ödemenizde de 3 ay erteleme imkanı sağlanmaktadır. Kredi kullanacak olan kişiler özellikle banka şubelerine giderken kimlik gelir belgesi ve alacakları evin tapu fotokopileri ile birlikte gitmeleri gidip gerekiyor.

Halkbank 120 ay vadeli konut kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Halkbank üzerinden de 120 ay vadeli konut kredisi başvurusu yapabiliyorsunuz. Kredi başvurusu yaptığınız zaman Ziraat Bankası'nda olduğu gibi banka sizlere 1.65 faiz oranları ile birlikte Kredi imkanı tanıyacaktır. Halkbank üzerinden emekli maaşı veya çalışma maaşı alan biri iseniz kredinizi 180 ay vadeye kadar ve daha düşük faiz oranları ile de kullanabiliyorsunuz. Özellikle Halkbank'ın kendi anlaşmış olduğu firmalar üzerinden eğer kredi başvurusu yaparsanız daha düşük faiz oranları ile birlikte konut kredisi kullanabileceğinizi söylemek istiyoruz.

ziraat-5-1

Ayrıca bu firmalardan alacağınız konut kredilerinde yüzde 100'ne kadar kredi kullanabiliyorsunuz. Ama eğer kendi beğendiğiniz bir eve almak istiyorsanız ekspertiz değerinin yüzde seksenine kadar konut kredisi kullanabilirsiniz. Kredi başvurusu yapmak istiyorsanız Halkbank şubeleri de şahsen gitmeniz gerekiyor. Kimlik belgesi gelir belgesi ve tapu fotokopileri ile birlikte, evli olmanız durumunda eş rızası belgesi ile eşinizin kimlik fotokopisiyle birlikte Kredi başvurunuzu yapabilir ve sonucunu hemen öğrenebilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@