Ziraat Bankası ve Halkbank Ortak Karar Aldı! 100.000 TL’ye Kadar Olan Senet ve Banka Borçları İçin Kapatma Kredi Kararı

Ziraat Bankası ve Halkbank Ortak Karar Aldı! 100.000 TL’ye Kadar Olan Senet ve Banka Borçları İçin Kapatma Kredi Kararı verildi. İki kamu bankası ortak hareket edecek. 100.000 TL kredi detayları...

Ekonomi 06.07.2021 - 09:41 06.07.2021 - 09:42 Vural Pars

Son dakika haberi olarak iki kamu bankasından beklenmedik bir hamle geldi. Bankalar müşterilerine hemen onaylı kredi verecek. İki kamu bankası da bu kredi kampanyasına katılacak olan müşterilere hızlı hizmet verecek. İhtiyaç kredisi olarak yapılan bu duyuru, 100.000 TL'ye kadar olan tüm borçları da içerecek. Kredi detaylarını bankanın resmi internet sitesinden gösteriliyor. 

Ziraat Bankası ve Halkbank 100.000 TL borç kapatma kredisi veriyor. Bu bankalar diğer bankalarda olan ihtiyaç kredisi ve diğer kredi kartı borçlarınızı tek bir bankada toplamanız için transfer kredileri vermektedir. Sizde eğer dağınık borçlarınızdan şikayet ediyorsanız bu bankadan hemen 100.000 TL’ye kadar borç kapatma kredisi kullanabilirsiniz. İşte kredi detayları.

Ülkemizin en köklü iki bankası ve devlet bankası olan Ziraat Bankası ile Halkbank, her kesimden müşteriye uygun faiz oranları ile kredi imkanları vermektedirler. Kredi başvurusu yaptığınızda banka hangi ihtiyacınız için kredi istiyorsanız o ihtiyacınıza göre size işlem verecektir. Kredi başvurusu yapacak olan kişiler eğer borç kapatma kredisi alacaklarsa, güncel kredi borçlarını veya kredi kartı borçlarını kapsayan bu kredilere başvuru yapabilirler. Eğer icralık olduysanız ve bu borçlarınızı kapatmak için kredi alacaksanız maalesef onay alamayacaksınız. Çünkü kredi kullanımı yapacağınız için banka politikalara uygun olmanızı isteyecektir. 

Ziraat Bankası 100.000 TL Borç Kapatma Kredisi Kampanyası Başladı, Şubelerden İşlem Yapılabilir

Ziraat Bankası üzerinden 100.000 TL’ye kadar borç kapatma kredisi alabilirsiniz. Kredi başvurusu için banka şubesine gitmeniz gerekiyor. İnternet sitesi veya mesajla kredi başvurusu imkanı bulunmamaktadır. Banka şubesine evraklarınız ile gideceksiniz. Banka kredi başvurusu yaptığınızda sizlerin sigorta durumuna bakacaktır. Eğer sigortanız 6 aylık ve üzerindeyse kredi onayı alabilirsiniz. Emekli olup bu bankadan borç kapatma kredisi alacaklarda bu bankadan maaş almaları durumunda 36 ay vadeye kadar kredi kullanabilirler. Eğer bankada maaş almıyorsanız, e-devlet sistemi veya SGK üzerinden maaş taşıması yaparak hemen maaşınızı Ziraat Bankası’na devir edebilirsiniz. Başvuru yaptıktan sonra banka size kredi verecektir.

Halkbank 100.000 TL Borç Kapatma Kredisi

Sizde eğer 100.000 TL borç kapatma kredisi alacaksanız banka şartlarına uygun olmanız durumunda hemen Halkbank şubelerine giderek işlem yapabilirsiniz. Halkbank üzerinden alınacak olan bu kredilerde banka diğer tüm banka borçlarınızı kapatarak size yeni bir kredi verecektir. Üstelik 3 ay erteleme yaparak rahat bir nefes almanızı da sağlayacaktır. Kredi başvurusu yaptığınızda banka sadece ihtiyaç kredisi ve kredi kartı borçlarınızı kapatır. Bu kredilerde alacağınız kredi üzerinden bir nakit alamazsınız. Nakit para istiyorsanız ihtiyaç kredisi başvurusu yapmanız gerekmektedir.

ziraat-halkbank

Halkbank borç kapatma kredisi için en az 6 aylık sigortanızın olması, devlet memuru olmanız veya emekli olmanız gerekmektedir. Eğer yeni işe başladıysanız kredi almak istiyorsanız bankaya ipotek vermeniz gerekiyor. Ziraat Bankası ve Halkbank kredi limiti yetersiz olan ve bazı şartlar yüzünden olumsuz olan müşterilere ev ipotekli veya arsa ipotekli krediler vermektedirler. Sizlerde bu şekilde daha yüksek limitli krediler alabilirsiniz. Bu krediler ve diğer tüm kredi kampanyaları için en yakın banka şubesine giderek işlem yapabilirsiniz. Bankalar en fazla 36 ay vadeye kadar sizlere kredi imkanı verecektir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@