Ziraat Bankası ve Şekerbank maaşın 20 katına kadar kredi kampanyası başlattı. Son dakika kredi kampanyası duyuruldu. Onay alamayanlar başvuru yapabilir. İşte detaylar...

Ziraat Bankası ve Şekerbank maaşın 20 katına kadar kredi kampanyası başlattı. Şekerbank ve Ziraat Bankası üzerinden ihtiyaç Kredisi olarak verilecek maaşın 20 katına kadar ihtiyaç kredisi kampanyasına katılacak olan kişiler ilk taksit ödemelerinde 3 ay ertelemeli olarak toplamda ise 150 bin TL'ye kadar olmak üzere ihtiyaç kredisi kullanabilecekler. Almış olduğunuz maaş üzerinden 20 katına kadar bu bankalar üzerinden ihtiyaç kredisi kullanabileceksiniz.

Ziraat Bankası maaşın 20 katına kadar kredi başvurusu...

Ziraat Bankası üzerinden maaşını 20 katına kadar ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız banka şubelerine gidebilir veya bankanın resmi internet sitesi üzerinden ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurarak işlem yapabilirsiniz. Ziraat Bankası üzerinden kredi başvurusu yapacak olan kişilerin bankanın uygulamış olduğu kredi politikalarına uygun bir müşteri olması gerekiyor sigortalı olarak bir işyerinde çalışıyorsanız en az 6 aydır aynı işyerinde sigortalı olarak çalışıyor olmanız gerekmekte. Kredi kullanacak olan kişilerin emekli olmaları durumunda ise emekli maaşlarını bu banka üzerinden almaları şartı vardır.

Ziraat Bankası ayrıca kişilerin kredi notuna bakarak da onay verecek 1100 ve üzerinde bir kredi notunuz varsa banka üzerinden kredi onayı olabileceksiniz. Daha önce bankalardan icralık avukatlık olan ve kırmızı kalem olan kişiler maalesef bu banka üzerinden kredi kullanamazlar. Emekli olan kişilere banka daha avantajlı kampanyalar yaparak 36 ay vadeli Kredi imkanı sunuyor.

Ülkede "Skandalsız" Gün Yok! Bu da Polis Skandalı! "Fuhuş" Çetesi Kuran Polis Kim? Yabancı Kadınları Kullandı! Ülkede "Skandalsız" Gün Yok! Bu da Polis Skandalı! "Fuhuş" Çetesi Kuran Polis Kim? Yabancı Kadınları Kullandı!

ziraat-bankasi-ve-sekerbank-maasin-20-katina-kadar-kredi-kampanyasi-baslatti

Şekerbank maaşı 20 katına kadar ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Kamu destekli bankalardan bir tanesi olan Şekerbank üzerinden de maaşınızı 20 katına kadar ihtiyaç kredisi başvurusu yapabiliyorsunuz. Maaşın 20 katına kadar ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen müşteriler belirtilen şartlara uygun olmaları durumunda kredilerine hızlı bir şekilde banka şubelerinden kullanabilir. Şekerbank şubelerine giderken kimlik ve gelir belgeniz ile birlikte başvurunuzu yapabilirsiniz. Sigortalı olarak bir işyerinde çalışıyorsanız sigortalılık durumunuzun en az 3 ay olması gerekiyor. Ayrıca emekli olan kişiler emekli maaşlarını bu bankaya taşıyarak ve diğer bankadaki tüm banka borçlarını kapatmak üzere Kredi kullanabileceklerdir.

Şekerbank üzerinden kredi başvurusu yapacak olan kişiler başvuru yaptıktan sonra genel müdürlük onayı ile birlikte 1 iş günü içerisinde Kredi sonucunu öğrenebilecekler. Bankaların güncel faiz oranlarını kendi resmi internet siteleri üzerinden öğrenebilirsiniz.