20.000 TL kredi almak isteyenler için Ziraat Bankası artık hemen onay verecek. Kredi almak isteyenler için yapılan çalışmalarda sona gelindi ve Ziraat Bankası anında kredi imkanı tanındı. İhtiyaç kredisi olarak verilecek bu destekten tüm vatandaşlarımız yararlanacaklardır. Devlet destekli olarak verilen bu kredilerde, yeni haberler de gelmeye devam ediyor. Bankanın yaptığı açıklama ve kredi detayları ise şu şekilde.

Ziraat bankası ülkemizde devlet bankası olarak hizmet vermektedir. Banka devlet bankası olmasından ötürü ve 100 yılı aşkındır ülkemizde hizmet vermesi güvenilirliğini de kanıtlamaktadır. Sizde eğer Ziraat Bankası üzerinden bir işlem yapacaksanız diğer bankalara nazaran daha uygun faizlerle ve en özel kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Bu bankanın yaptığı son kampanyalardan birisi de ihtiyaç kredisi kampanyası. İhtiyaç kredilerinde banka hızlı ve anında sonuç veren, başvuru onaylandığında da anında kredi kullandıran bir banka olan Ziraat Bankası yeni kampanyası ile rekor başvuru bekliyor. Sizde bu bankadan kredi alacaksanız bankanın uyguladığı şartlara uygun olmanız durumunda son verdiği 20.000 TL kredi kampanyasından hemen yararlanabilirsiniz. 

Ziraat Bankası 20.000 TL Kredi Başvurusu Başlıyor

Ziraat Bankası üzerinden 20.000 TL kredi başvurusu yaptığınızda banka sizi ilk olarak değerlendirmeye alacaktır. Değerlendirme sonucunda banka kredi notunuza bakacak ve sigorta durumunuza bakacaktır. Bu bankadan kredi kullanmak isteyen kişiler çalışıyor ise banka en az 6 aylık bir sigorta geçmişi isteyecektir. Bu sigorta geçmişi kesintisiz olması gerekiyor. Yani iş yerinde çalışıyorsanız bu iş yerinde 6 aydır en az kesintisiz çalışmanız gerekli. Banka daha sonra sizin kredi notunuza ve kredi sicilinize bakacaktır.

Emekli olan müşteriler ise emekli maaşlarını Ziraat Bankası üzerinden almaları gerekmektedir. Ziraat Bankası üzerinden alınan emekli maaşlarına banka anında kredi verir. Ayrıca emekli olan kişiler kredi notu düşük olsa da icralık bir durumu olmadığında hemen onay alabileceklerdir.

20 bin TL Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi kullanacaksanız bu bankadan 2 türlü kredi başvurusu yapabilirsiniz. Banka daha önceleri internet sitesi üzerinden ve SMS atarak da kredi başvurusu kabul ediyordu. Son yaptıkları kampanyalardan sonra bu sistemleri kaldırmışlardır. Sadece banka şubesinden ve maaş müşterisi olan kişilere internet bankacılığı üzerinden kredi imkanı tanınmaktadır.

Sizde eğer bu bankadan maaş alıyorsanız, hesabınız üzerine tanımlattığınız internet şifresi ile giriş yaparak kredi başvurusu yapabilirsiniz. Kredi başvurusu sonrasında banka şartlarına uygun olan müşteriler kredi onayı alabilir ve onaylanan kredilerini anında hesaplarına atabilirler. Bu müşterilerin banka şubelerine giderek 20.000 TL kredi başvurusu yapmasına gerek yoktur.

ziraat-bankasi-20-000-tl

Ancak banka müşterisi değilseniz ve bu bankanın kredi kampanyasına katılmak istiyorsanız size en yakın Ziraat Bankası şubesine giderek hemen kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Kredi başvurusu sonrasında banka değerlendirme sonucunda sizlere 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeli 20.000 TL kredi sonucunu söyleyecektir. Onay alırsanız şubelerden hemen kredinizi kullanabilirsiniz. Bankaya giderken kimlik ve gelir belgenizi götürmeniz yeterlidir. Banka bu kampanyada kredi başvurusu yapan müşterilerden kefil ve ek teminat isteyebilmektedir.