Ziraat Bankası yeni başlatmış olduğu ihtiyaç kredisi kampanyası ile birlikte müşterilere Umut olmaya devam ediyor. Sigortalı olarak çalışan devlet memuru olan ve emekli olan kişilere verilecek olan bireysel İhtiyaç kredisinde 50.000 TL'ye kadar başvuru yapacak olan kişiler 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanırken düşük kredi notu olsa bile kredi onayı alabilecekler. Ziraat Bankası Kendi resmi internet sitesi üzerinden de yapmış olduğu duyuru sonrasında Kredi ihtiyacı olan ve nakit sıkıntısı çeken müşterilerine hızlı bir şekilde destek vereceğini ve özellikle 50.000 TL'ye kadar kredi kullanacak olan kişilerin diğer bankadaki olan borçlarını kapatmak için bu krediyi almak istemeleri durumunda da hızlı bir şekilde sonuç vereceğini söyledi. Ziraat Bankası üzerinden sizlerde 50.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Kredi başvurusu nasıl yapılır?

Ziraat bankası'nın yapmış olduğu son kredi kampanyasına başvuru yapmak isteyen kişiler birden fazla yöntem ile birlikte bu bankadan istedikleri zaman kredi başvurusunda bulunabileceklerdir. Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak istiyorsanız size en yakın banka şubesine giderek kimlik gelir belgesi ve bankadan alacağınız ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurarak müşteri temsilcisine vermeniz yeterli olacaktır. Ziraat Bankası bireysel müşteri temsilcisi Kredi gel işleminizi yaptıktan sonra 50.000 TL'ye kadar olan Kredi sonucunu şube etkisinde vereceği için sizlere hemen sonuçlandıracak ve onaylı olması durumunda da size Kredi kullandıracaktır.

ziraat-bankasi-yeni-kredi-kampanyasi-basvuru-rekoru-kiriyor-kredi-basvurusu-yapan-kisiler-hemen-1

Ziraat Bankası şubelerine gidecek zamanı olmayan müşteriler ise bankanın resmi internet sitesine girerek buradan ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurabilir ve kredi sonucunu cep telefonlarına gelen mesaj ile öğrenebilirler. İnternet sitesi üzerinden yapmış olduğunuz Kredi başvurusunda onay mesajı alırsanız size en yakın Ziraat Bankası şubesine giderek buradan hızlı bir şekilde kredi kullanabileceksiniz. Ziraat Bankası müşterilerine özel olarak kredi kampanyası yapıyor.

Kendi bankası'ndan emekli maaşı alan veya sigortalı maaş alan kişiler maaş hesapları üzerinden aldıkları internet bankacılığı şifresi ile birlikte bankanın mobil uygulaması olan Ziraat Bankası mobil uygulamasına giriş yaparak buradan mobil Kredi başvurusunda bulunabilir ve onay alması durumunda banka şubelerine gitmeden online hesabına Kredi aktarımı yapabilir. Ziraat Bankası mobil uygulaması üzerinden kredi başvurusu yapmak istiyorsanız İnternet şifrenizin olması şarttır.