Ziraat Bankası'nın sıfır faizli kredi kampanyasına dair güncel gelişmeler paylaşıldı. Eğer bu fırsatı kaçırmazsanız 10 bin TL'lik nakit avansınızı alabileceksiniz. Peki hangi şartları karşılamanız durumunda banka size faizsiz ödeme yapıyor?

Ziraat Bankası, pek çok banka gibi yeni müşteriler kazanabilmek adına önemli kampanyalar düzenliyor. Bu kampanyalardan belki de en dikkat çekeni faizsiz nakit avans oldu. 10 bin TL'lik nakit avansı sıfır faiz ile ödemek sizin elinizde. Bu fırsatı kaçırmazsanız pek çok avantaj elde edebilirsiniz. Üstelik Ziraat Bankası'nın sunduğu olanaklar bunlarla da sınırlı değil.

Mobilden Kayıt Olmalısınız!

Ziraat Bankası mobil uygulaması aracılığı ile müşteri olmanız durumunda sizler de kampanyaya katılım sağlayabilirsiniz. Ayrıca kredi kartı başvurusunda bulunmanız gerektiğini de hatırlatalım. Kredi kartınız elinize ulaştığı ve kullanıma açıldığı andan itibaren nakit avans başvurusunda bulunabiliyorsunuz. 6 ay boyunca faizsiz şekilde ödeme sağlayacaksınız.

Vakıfbank bankamatik kartınıza ödeme! 20.000 TL'ye kadar acil para! Vakıfbank bankamatik kartınıza ödeme! 20.000 TL'ye kadar acil para!

Kampanyanın Bitmesine Az Kaldı!

Nakit avans kampanyasının bitmesine az kaldığını belirtelim. Bu nedenle bir an önce Ziraat Bankası'nın mobil uygulaması üzerinden kredi kartı başvurusu yapmanız gerekiyor. Yeni müşteri olanlara bu avantajın sunulacağını hatırlatalım. Eğer daha önceden bankaya kayıt olmuş iseniz ne yazık ki yararlanamayacaksınız.

31 Aralık 2023 Son Gün!

Kampanyada 15/12/2022 – 31/01/2023 tarihleri arasında kredi kartınızı almanız gerekmektedir. Aldığınız kredi kartıyla birlikte 28/02/2023 tarihine kadar nakit avansınızı çekebilirsiniz. Yaklaşık iki hafta sonra kampanyanın sona ereceği vurgulanıyor.