Ziraat Bankası resmi internet sitesi üzerinden 0- 26 yaş arası çocuğu olanlar için duyuru yayınladı. Bankanın ürünü olan Bankkart kredi kartı özelliğini kullanarak alışveriş yapan vatandaşlar Çilek Mobilya alışverişi yapmaları durumunda 2-9 taksitli işlemlere + 3 taksit yaptırabilecek. Ziraat Bankası'nın bu kampanyası 3 gün sonra sona erecek. Kampanyaya katılmak isteyenlerin bu süre içerisinde başvuru yapmaları istendi.

ZİRAAT BANKASI'NDAN 6 TAKSİT KAMPANYASI

Ziraat bankasının resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda kampanyadan taksit özelliği bulunan Bankkart ve Bankkart Başak kart sahiplerinin faydalanabileceği ifade edildi. Ayrıca yapılan işlemler sonucunda artı taksit koşuluna ilişkinin sonradan değişiklik yapılmayacağı ifade edildi. Bireysel kredi kartlarına en fazla 12 taksit yapılabildiğini belirten açıklamada artı taksit kampanyası kapsamında yasal sınırın aşılmayacağı kaydedildi. Ziraat Bankası aynı zamanda açıklamasının devamında kampanya koşullarını değiştirme ve durdurma hakkına sahip olduğunu da vurguladı.

3 GÜN SONRA SONA ERİYOR

Ziraat Bankası'nın çocuk ve genç odası mobilyalarında yaptığı bu kampanya 3 gün sonra sona eriyor. Yani bu süreler içerisinde başvuru yapanlar kampanyadan faydalanabilecek. Kampanya sadece Çilek mobilya ürünleri için geçerli.