Ev satın almak için en uygun zamanı Ziraat Bankası belirledi. 1 milyon TL'lik kredi için yalnızca 1,36 faiz oranı isteniyor. Üstelik vade sayısı da yüksek tutuldu. Kredi çekerek ev sahibi olacaksanız kamu bankasından duyuru geldi. Ziraat Bankası kredi geri ödeme tablosu açıklandı...

Ev sahibi olmak isteyenler için bankadan sevindiren haber geldi. Kamu bankası Ziraat, önemli bir açıklamada bulundu. Kredi kampanyası doğrultusunda 1 milyon TL'lik krediyi uygun faiz  ve vade seçeneği ile verecek. Eğer ev satın alma planınız var ise bu fırsatı kaçırmamak adına kredi şartların göz atmanızda fayda var. 

Kredi Faiz Oranı Belli Oldu!

Genel olarak konut kredilerindeki yüksek faiz oranları nedeniyle pek çok kişi krediye sıcak bakmıyor. Ancak Ziraat Bankası, düşük faizli kredi çekmek isteyenleri sevindirdi. %1,36'lık faiz oranı üzerinden kredinizi çekebileceksiniz. Üstelik 120 ay vadede kredi ödemenizi tamamlayabilirsiniz. Taksitlendirme seçeneklerinin yanı sıra konut kredisine ilişkin kredi miktarı, vade sayısı değişiklikleri de oldukça geniş kapsamlı.

Roma Futbolcusu Nicolo Zaniolo İçin Galatasaray ve Fenerbahçe Tekliflerini Açıkladı! Roma Futbolcusu Nicolo Zaniolo İçin Galatasaray ve Fenerbahçe Tekliflerini Açıkladı!

ziraatbs

Başvurular Nasıl Yapılacak?

Konut kredisinde başvuru yapmak isterseniz Ziraat Bankası'nın mobil uygulamasını kullanabilirsiniz. Dijital bankacılık işlemleri de başvurulara açıktır. Konut kredisine ilişkin kafanıza takılan soruları yanıtlamak ve bir yandan da işlemleri pürüzsüz şekilde gerçekleştirmek isterseniz size en yakın Ziraat Bankası şubesine gitmenizi tavsiye ediyoruz. 
Ziraat Bankası Kredi Geri Ödeme Tablosu
Eğer 1 milyon TL'lik konut kredisini 1,36 faiz oranı ve 120 ay vade ile çekerseniz aylık taksit tutarı 16.951,28 TL olacaktır. Yıllık maliyet oranı ise % 17.8665'dir.