Ziraat Bankasından banka kartı olan müşterilerine özel Aralık ayı 50000 TL ödeme kampanyası geldi!

Tüm Ziraat Bankası müşterileri bu ödemeden yararlanabilecek. Azami 50 bin TL olarak duyurulan kredi kampanyasından 10000, 20000, 30000 ve 40000 TL olarak da yararlanılabilecek. Peki başvuru nasıl yapılır? Kimler başvuru yapabilir? Başvuru şartları nelerdir? Bu soruların yanıtları ve Ziraat Bankası 50000 TL kredi müjdesinin tüm detayları haberimizde sizlerle...

Ziraat Bankası, müşterilerine özel olarak duyurduğu yeni kredi paketleriyle Aralık ayına hızlı bir giriş yaptı. Bugün itibariyle banka tarafından yapılan duyuruyla bankamatik kartı bulunan tüm müşterilerine 10 bin - 20 bin - 30 bin - 40 bin ve 50 Bin TL üst limitli kredi dağıtılacağı açıklandı. Acil nakit ihtiyacı olan ve 2023'e girmeden borçlarını kapatmak isteyen Ziraat Bankası müşterileri bu kredilerden faydalanabilecek. Kredi başvuruları an itibariyle başladı ve Ziraat Bankası tarafından başvurular alınıyor. Düşük faiz ve uygun vade seçenekleriyle sizler de Ziraat Bankasından 50 bin TL'ye kadar kredi kullanabilirsiniz.

ZİRAAT BANKASINDAN 36 AY VADELİ 50 BİN TL ÖDEME

Ödemeler Hesaplara Yansımaya Başladı! 12 Ay Boyunca PTT'den 1230 TL Verilecek! Ödemeler Hesaplara Yansımaya Başladı! 12 Ay Boyunca PTT'den 1230 TL Verilecek!

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi paketleri doğrultusunda 36 aya kadar vade ve 50 bin TL'ye kadar anında nakit ödeme seçeneği sunuyor. Başvurusu onaylanan tüm vatandaşlar ödemelerini 5 dakika gibi kısa bir süre içerisinde banka hesaplarında görüyor. Üstelik şubeye dahi gitmeden banka hesabına aktarılıyor. Krediden yararlanabilmek için ise bir takım şartlar aranıyor. Bu şartları taşıyan tüm Ziraat Bankası Bankamatik kart sahipleri ödeme alabiliyor.

Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar, 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirebiliyor. En yakın banka şubesi üzerinden ve banka müşterisi olmanız durumunda, Ziraat Bankası, mobil uygulaması üzerinden başvurunuzu yapabileceğiniz bu kampanyalara katılmak için en yakın şubeler üzerinden de işlem gerçekleştirebilirsiniz. 

3 AY ERTELEME İMKANI SUNULUYOR

Ziraat Bankası, 50000 TL kadar verilecek olan tüm kredilerde 36 ay vadeli ödeme tablosu oluştururken, ilk taksit ödemesinde 90 gün ertelemeli olarak sizlere ihtiyaç kredisi imkanı sağlamaktadır. En yakın bankaya giderek işlemlerinizi kolay şekilde yapabilir, Ziraat Bankası şubeleri haricinde internet sitesi üzerinden de kredi başvuru formunu doldurarak işlem yapabilirsiniz. Ziraat Bankası üzerinden emekli maaş alan vatandaşlar, daha uygun faiz oranları ile birlikte krediler kullanırken, emekli maaş hesaplarınız üzerinden yapacağınız tüm işlemlerde 3 ay ertelemeli kredi alabilirsiniz.