Normalleşmenin ilk adımlarından herkesi normalleştirecek kredi kampanyası Ziraat Bankası’ndan geldi. Ziraat Bankası, adına Nefes Kredisi dediği yeni kredi paketini vatandaşlara duyurdu. Pandeminin başladığı zamandan beri bankalar vatandaşlara çeşitli kredi kampanyaları sunmaya devam ediyor. Hem devlet hem de özel bankalar, sundukları kredi kampanyaları ile vatandaşların yüzünü güldürmeyi amaçlıyor. Ekonomik anlamda büyük zorluk çeken ve  maddi sıkıntıya düşen vatandaşlar, bankaların sunduğu kredi paketleri ile bir nebze olsun rahat nefes alıyor. 7’den 70’e maddi zorluk çeken vatandaşlara ise müjdeli haber bu defa Ziraat Bankası’ndan geldi. Devlet bankaları arasında en çok tercih edilen ve vatandaşın güvenini kazanan bankalardan olan Ziraat Bankası, 6 ay geri ödemesiz kredi kampanyası müjdesini duyurdu. Ziraat Bankası nakit ihtiyacı olan vatandaşlara 6 ay geri ödemesiz kredi haberini verdi.

Ziraat Bankası’nın 6 ay geri ödemesiz kredi haberini vermesiyle birlikte ihtiyaç sahibi vatandaşlar, kredi kampanyasına yoğun ilgi göstermeye başladı. Yoğun ilgi karşısında şaşıran Ziraat Bankası, vatandaşın talebine olumlu cevap veriyor. Daha öncesinde yalnızca Kobi’lere verilen “Nefes Kredi Kampanyası” şimdi vatandaşlara da verilmeye başladı. Kobi’lere verilen ve ekonomik olarak rahatlatan bu kampanyanın şimdi vatandaşlara da verilecek olmasıyla birlikte yüzler gülecek. Ziraat Bankası 6 ay geri ödemesiz toplam 18 ay vadeli kredi kampanyasına başvuruları başlattı. Peki, Ziraat Bankası 6 ay geri ödemesiz kredisinin detayları neler bir bakalım. Ziraat Bankası 6 ay geri ödemesiz uzun vadeli kredi detayları neler?

Ziraat Bankası 6 Ay Geri Ödemesiz Nefes Kredisi Kampanyası

Geçtiğimiz süreçte sadece Kobi’lere özel verilen kredi kampanyası şimdilerde vatandaşlara da verilmeye başladı. Ziraat Bankası tarafından 18 yaşını doldurmuş olan tüm vatandaşlara verilen 6 ay geri ödemesiz 18 ay vadeli kredi veriliyor. Ziraat Bankası’na yapacağınız kredi başvurunuz onaylanması durumunda kredinizi aldıktan 6 ay sonra ödemelere başlıyorsunuz. 6 ay sonra ödemeye başlayacağınız Nefes Kredisini 18 ay vade fırsatıyla geri ödeme şansı elde ediyorsunuz.

Daha öncesinde KOBİ’lere ve çeşitli işletmelere verilen Nefes Kredisi’nin şimdilerde vatandaşlara da verilmesiyle birlikte ihtiyaç sahibi vatandaş kalmayacak. Ziraat Bankası 6 ay geri ödemesiz 18 ay vadeli krediye başvurmak oldukça kolay. Ziraat Bankası 6 ay geri ödemesiz Nefes Kredisi’ne nasıl başvurulur?

Ziraat Bankası 6 Ay Geri Ödemesiz Krediye Nasıl Başvurulur?

Ziraat Bankası’nın öncesinde KOBİ’lere destek olmak amacıyla başlattığı kredi kampanyası şimdilerde vatandaşlara da verilmeye başlandı. Ziraat Bankası’nın 6 ay geri ödemesiz 18 ay vadeli kredisine başvurmak için çeşitli ve kolay yollar bulunuyor. Ziraat Bankası 6 ay geri ödemesiz Nefes Kredisi’ne Ziraat Bankası şubelerine giderek direkt yüz yüze başvurabilirsiniz. Öte yandan Ziraat Bankası internet sitesine girerek de kampanyalar bölümünden “Nefes Kredisi” seçeneğine tıklayarak başvuru yapabilirsiniz. Son olarak ise Ziraat Bankası mobil uygulamasına kullanıcı giriş bilgilerinizi girmeniz durumunda kolaylıkla başvuru da bulunabilirsiniz.

Ziraat Bankası 6 Ay Geri Ödemesiz Kredi Kampanyasından Kimler Yararlanabilir?

Ziraat Bankası 6 ay geri ödemesiz kredi kampanyasına başvurmak isteyen vatandaşlar araştırmaya başladı. Ziraat Bankası kredi kampanyasına başvurmak isteyen vatandaşlar “Nefes Kredisi Kampanyası” başvuruları nereden ve nasıl yapılır merak ediyor. Ziraat Bankası şubesine giderek başvuru yapılabildiği gibi internet bankacılığı ve mobil bankacılık ile de başvuru da bulunmak mümkündür. Ziraat Bankası 6 ay geri ödemesiz kredi kampanyasına başvurmak için ilk kriter 18 yaşını doldurmuş olmaktır. 18 yaşını dolduran vatandaşlar, Ziraat Bankası Nefes Kredisi’ne başvurma hakkı kazanır. Sonrasında ise bankanın vatandaşlardan istedikleri kriterleri karşılaması durumunda, vatandaşlar kredi paketinden yararlanabilirler. Ziraat Bankası 6 ay geri ödemesiz kredisini kullanmaya hak kazanmanız durumunda almak istediğiniz kredi tutarını aldıktan 6 ay sonra kredi taksit ödemelerine başlarsınız. 6 ay sonra ödemeye başlayacağınız kredinizi 18 ay vadeli fırsatıyla yavaş yavaş geri ödersiniz.