Aralık ayı bereketi ile geldi. Son zamanlarda kampanyaları ile adından bahsettiren Ziraat Bankası bir hamle daha yaparak müşterilerini sevindirdi. Herkese 1.250 TL hediye kampanyasının detayları araştırılmaya başlandı. İşte detaylar sizlerle.

Aralık ayı bereketi ile geldi. Son zamanlarda kampanyaları ile adından bahsettiren Ziraat Bankası bir hamle daha yaparak müşterilerini sevindirdi. Herkese 1.250 TL hediye kampanyasının detayları araştırılmaya başlandı. İşte detaylar sizlerle.


Son zamanlarda yaptığı kampanyalar ile adından sıkça bahsettiren Ziraat Bankası’ ndan bir başka kampanya daha geldi. Ziraat Bankası’ nın kendi resmi sayfasında yayınlanan kampanyanın detayları müşteriler tarafından merak edildi. Aralık ayının en çok konuşulacak kampanyasının detaylarında neler var. 

_112101587_gettyimages-1024421868


Ziraat Bankası’ndan Aralık Ayı Sürprizi!


2019 yılında dünya genelinde etkili olan korona virüs ile birlikte ülkeler günlerce kapandı. Bu kapanma ile tedarik zincirinde ciddi kopuşların yaşandığını ifade edebiliriz. Bunun sonucunda küresel piyasalarda yüksek enflasyon kendini gösterdi. Dolayısı ile dünya genelinde ekonomik krizin yaşandığını ifade edebiliriz. Ardından Rusya’ nın Ukrayna’ ya saldırması ile bilhassa Avrupa’ da ekonomik krizin yanında enerji krizinin de ortaya çıkmasına neden oldu. Dolayısı ile birbirine entegre bir yapı içinde olan ülkeler bu atmosferden etkilendi. 


Yaşanan krizlerden etkilenme her ülkede kendini farklı gösterirken yüksek enflasyon olumsuz etkilemeye devam ediyor. küresel piyasalarda yaşanan ekonomik krizin ülkemizde de kendini gösterdiği belirtebiliriz. Bu bağlamda giyim, gıda, enerji ve daha birçok alanda zamların yapıldığını ifade edebiliriz. Dolayısı ile vatandaşlar bankalar dahil birçok kurumun kampanyalarını takip ederek daha uyguna ihtiyaçlarını halletmeye çalışıyorlar. Bu kapsamda Ziraat Bankası kampanyalarından bahsettirmeye devam ediyor.

1610700243132-tl

Evde Bakım Maaşı Ne Zaman Ödenecek? 2023 Şubat Sosyal Destek Ödemeleri Güncel! Evde Bakım Maaşı Ne Zaman Ödenecek? 2023 Şubat Sosyal Destek Ödemeleri Güncel!


Herkese 1.250 TL Hediye!


Türkiye’ nin en büyük altı kamu bankalarından olan Ziraat Bankası, müşterilerini sevindirecek müjdeli haberi kendi resmi sayfasında ilan etti. Müşteriler yayımlanan kampanyanın detaylarını merak edip araştırmaya başladı. 4 Kasım 2022 tarihinde başlayan kampanyanın 14 Aralık 2022 tarihinde son bulacağı belirtildi. 


Ziraat bankası her zamanki gibi kampanyalarını açıklamayı sürdürüyor. Aralık ayı kampanyası ile herkese 1.250 TL hediye vereceğini açıkladı. Kendi resmi sitesinde yaptığı açıklama ile müşterilerini sevindiren Ziraat Bankası’ nın bu kampanyası merak konusu oldu. Kampanya kapsamında Bankart ile tatilbudur üzerinden yapılacak 7.500 TL ile 2.500 TL arasında taksit ya da peşin alışveriş yapıldığında 700 TL hediye verilecek. Öte taraftan Ziraat Bankası, 2.500 TL ve üzerinde taksitli ya da pşin yapılan alışverişler de ise 1.250 TL hediye verileceği belirtilerek müşterilerini heyecanlandırdı. 


Aralık ayı kampanyaları devam ediyor. Ziraat Bankası kendi resmi sitesinde açıkladığı ve 14 Aralık 2022 tarihinde son bulacak kampanyasının detaylarını açıkladı. Ziraat Bankası, “Bankkart'ınız ile TatilBudur'da tek seferde yapacağınız  7.500 TL-12.500 TL arasındaki peşin/taksitli alışverişinize 750 TL Bankkart Lira veya  12.500 TL ve üzeri peşin/taksitli alışverişinize 1.250 TL Bankkart Lira verilecektir” şeklinde açıklama yaptı. 


Kampanyanın detaylarında koşulları anlatıldı. Bu bağlamda, “Bankkart kredi kartı veya banka kartı özelliği ile TatilBudur'da tek seferde yapacağınız 7.500 TL-12.500 TL arasındaki peşin/taksitli alışverişinize 750 TL Bankkart Lira veya 12.500 TL ve üzeri peşin/taksitli alışverişinize 1.250 TL Bankkart Lira verilecektir” şeklinde belirtildi.


Öte taraftan yaz otellerinde 3 ya da 8 taksit fırsatından faydalanılabilir. Kampanyaya mobil uygulama, web site ve sms ile katılabilir. Sitede “Kampanyaya katılım sağlamayan müşteriler kampanyadan yararlanamayacaktır. Kampanyadan Bankkart Lira kazanılabilmesi için alışverişlerin Bankkart POS cihazlarından yapılması gerekmektedir. Kazanılan Bankkart Liralar 21 Aralık 2022 tarihinde yüklenecek olup, 30 Ocak 2023 tarihine kadar kullanılabilir. Kullanılmayan Bankkart Liralar 31 Ocak 2023 tarihinde geri alınacaktır. Bir müşteri kampanya dönemi boyunca en fazla 1.250 TL Bankkart Lira kazanabilecektir.

Uçak bileti alımları Bankkart Lira kampanyasına dahil değildir. Ek kartlar ile yapılan harcamalar asıl kart sahibi müşterinin harcamalarına dahil edilecektir. Kampanya, bireysel müşterilerimizin Bankkart ile yapacakları harcamalar için geçerlidir. Bankkart Başak, Bankkart Business ve Bankkart Ücretsiz ürünleri ile yapılacak işlemler kampanyaya dahil değildir.

Nakit çekim, ön provizyon, iade, iptal ve Bankkart Lira kullanım işlemleri dahil değildir. Kampanya döneminde yapılan işlemlerin iade edilmesi durumunda kazanılan Bankkart Liralar geri alınacaktır. Müşterinin Bankkart Kumbarasında yeterli Bankkart Lira bulunmaması durumunda kalan tutar hesap özetine borç yansıtılacaktır” şartlarına da değinildi.