Ziraat Bankası'ndan dev adım! Okul masrafları, kırtasiye ihtiyaçları için tam 50.000 TL veriyor. Düşük faizli sunuluyor!

Ziraat Bankası milyonlarca veli ve öğrenci için müthiş bir kampanyaya imza atıyor. Okul masrafları ve Kırtasiye ihtiyaçları için tam 50 bin TL düşük faizli kredi sunuluyor.

Ekonomi 28.10.2021 - 17:55 28.10.2021 - 17:55 Volkan Arık

Ziraat Bankası’ndan dev adım! Okul masrafları, kırtasiye ihtiyaçları için tam 50.000 TL veriyor. Düşük faizli sunuluyor! Maddi sıkıntılar koronavirüs salgını ile birlikte baş gösterirken hemen ardından okulların açılması özellikle velilerin belini daha da büküyor. Öğrencilerin okul masrafı da bütçeye eklenince ekonomik sıkıntılar içinden çıkılmaz bir hal alıyor. Bu konuda dev bir adım Ziraat Bankası'ndan geldi. Ziraat Bankası velileri rahatlatacak bir kampanyaya imza atarken tüm okul masrafları ve öğrenci ihtiyaçları için 50 bin TL düşük faizli kredi imkanı sağlamaya başladı. Ziraat Bankası eğitim kredisi kampanyası ile ilgili merak edilen tüm detaylar haberimizde…

Türkiye'de zaten Zor olan hayat şartları özellikle koronavirüs salgınında başlaması ile birlikte çok daha zor hale geldi. Ekonomik anlamda hayatına devam ettirmekte zorlanan vatandaşlar okullarında açılması ile beraber ciddi bir masraf yükünün altına girdi. Okul masrafları, Kırtasiye masrafları derken veliler artık işin içinden çıkamaz hale geldi. Velileri rahatlatacak bir kampanya haberi biraz önce Ziraat Bankası tarafından verildi. Ziraat Bankası Tüm okul masrafları ve eğitim giderleri için 50.000 TL'ye Varan kredi kampanyası başlattı. Üstelikte okul masraflarını karşılayabileceğiniz Ziraat Bankası eğitim kredisi düşük faizli olarak veriliyor. Kampanyadan faydalanmak isteyen velilerden Zorlu evraklar belgeler kefil ya da şart istenmiyor. Peki Ziraat Bankası eğitim kredisi başvuru şartları neler? Ziraat Bankası eğitim kredisi kimler alabilir?

ziraat-bankasindan-dev-adim-okul-masraflari-kirtasiye-ihtiyaclari-icin-tam-50000-tl-veriyor-dusu-3

ZİRAAT BANKASI EĞİTİM KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Acil nakit para ihtiyacı olan milyonlarca vatandaş bankalarını sağladığı kredi kampanyaları sayesinde biraz da olsa nefes alma imkanı buluyor. Ancak son dönemlerde artan faiz oranları vatandaşların belini büküyor. Birçok banka rekabet ortamında yeni kampanyalarını duyururken velileri en çok rahatlatacak olan kampanya duyurusu ise Ziraat Bankası tarafından yapıldı. Ziraat Bankası eğitim kredisi ile düşük faizli 50.000 TL nakit imkanı sunuyor. Uygun faiz oranları ve avantajlı koşullarla verilen Ziraat Bankası eğitim kredisi 36 ay vadeli olarak sağlanıyor.

Öğrencilerin tüm masrafları, eğitim giderleri, özel okul ve kurs ödemeleri için Ziraat Bankası'nda bir seçenek bulunuyor. Öğrencilerin eğitim masraflarını karşılamak isteyen veliler bankanın kampanyasına başvuru yaparak acil nakit ihtiyaçlarını giderebilir. Kredi de üst limit 50 bin TL olarak belirlendi ancak daha düşük tutarlarda da başvuru yapmak mümkün.

ziraat-bankasindan-dev-adim-okul-masraflari-kirtasiye-ihtiyaclari-icin-tam-50000-tl-veriyor-dusu-2

BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Ziraat Bankası eğitim kredisi özel kredi paketleri arasında yer alıyor. Bu kredide genel başvuru şartlarının yanında başvuru yapacak olan ailelerin öğrencinin eğitim aldığına dair fatura da ibraz etmesi gerekiyor. Yani kurs faturası ya da özel okul faturası bankaya ibraz edilmeli. Ayrıca Ziraat Bankası eğitim kredisi başvuru yapanların hesabına değil, doğrudan eğitim kurumunun hesabına ödeniyor. Ziraat Bankası eğitim kredisi hakkında bilgi almak için banka şubelerine uğrayabilir ya da  telefon bankacılığı ile bilgi alabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@