Ziraat Bankasından Dev Kampanya! Faiz İndirimiyle Alışveriş Müjdesi

Ziraat Bankası'ndan dev müjde! Nakit sıkıntısı yaşayan vatandaşa ilaç gibi gelecek faiz indirimi müjdesi geldi. 5000 TL Ziraat Bankası duyurusu geldi.

Ekonomi 28.08.2021 - 12:02 28.08.2021 - 12:02 Berkay Keskin

Ziraat Bankası'nın hayata geçirdiği yeni kampanya ile birlikte 5000 TL üzeri alışverişlerde faizsiz taksitlendirme imkanı getirildi! Detaylar haberimizde sizlerle...

Ziraat Bankası, resmi internet adresi üzerinden kampanyasına yönelik ayrıntıları duyurdu. Banka yaptığı açıklamada, Bankkart'ın kredi kartı özelliği ile gerçekleştirilen 5.000 TL ve üzerinde nakit alışverişlerde indirimli faizle sonradan taksitlendirme fırsatı sunduğunu ifade etti.

Ziraat Bankası, resmi internet adresi üzerinden duyurdu! Sizde 5.000 TL ve üzeri harcamalarınızda bu kampanyadan faydalanabileceksiniz. Kampanyaya göre, 5.001 ve 30.000 TL aralığında bulunan alışverişler indirimli faiz oranı üzerinden sonradan taksitlendirilebilecek. Müşteriler Ziraat Bankası tarafından sunulan bu kampanyaya yönelik ayrıntıları yoğun bir ilgiyle araştırıyor. 

Ziraat Bankası İndirimli Faizle Taksitlendirme Kampanyası

Yasal olarak taksitlendirmeye izin verilen sektörler içerisinde faaliyette bulunan iş yerlerinden Bankkart'ın kredi kartı özelliği ile gerçekleştirilecek yurt içi işlemler sonradan taksitlendirmeye konu olabilecek. 

5.001 ve 30.000 TL aralığında yapılan harcamalar indirimli faiz oranı üzerinden daha sonradan taksitlendirilebiliyor. Sonradan taksitlendirme işlemi Bankkart Mobil, Ziraat Mobil, İnternet Şubesi ya da Müşteri İletişim Merkezi aracılığıyla yapılabilecek. Sonradan taksitlendirme isteği alınan bir işlemin ilgili hesap sürecinde dönem içi işlemlere girmesi durumunda taksitlendirme süreci tamamlanacak. 

İndirimli Faiz Oranlı Taksitlendirme İşlemi Nasıl Yapılır?

Gün sonu işlemleri sürerken sonradan taksitlendirme işlemi gerçekleştirilemez. Taksitlendirme işlemi, ilgili olan dönemin hesap kesim tarihinden önce yapılacak. Ekstreleşmiş harcamalar için taksitlendirme işlemi uygulanamaz. 

Gecikmiş kredi kartı borcunun mevcut olması halinde sonradan taksitlendirme işlemi gerçekleştirilemeyecek. POS/ÖKC üzerinden yapılan harcamalar (e-ticaret işlemleri de dahil) sonradan taksitlendirmeye konu olabilecek. Taksitlendirilmiş bir işlem için yeniden taksitlendirme talebi kabul edilmeyecektir. Taksitlerin geri ödeme süresi boyunca kredi kartı hesap kesim tarihi için değişiklik gerçekleştirilemeyecek. 

Bankkart Lira kullanılarak gerçekleştirilen harcamalar, kurumsal tahsilat, fatura ödeme ve nakit çekim işlemleri kampanya çerçevesinde değerlendirmeye alınmayacaktır. Kurumsal kartlar ve Bankkart Ücretsiz ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil olmayacaktır. Sonradan taksitlendirme işlemi sadece işlemin gerçekleştirildiği gün ve Müşteri İletişim Merkezi üzerinden iptal edilebilecek. 

Ziraat Bankası Sonradan Taksitlendirme İşlemi Nereden Yapılacak?

Ziraat Bankası müşterilerine 5.001 ve 30.000 TL aralığında yaptıkları alışverişler için indirimli faiz oranlı sonradan taksitlendirme fırsatı sunuyor. Müşteriler konuya yönelik ayrıntıları araştırıyor. Sonradan taksitlendirilmiş işlemin Müşteri İletişim Merkezi üzerinden erken kapama işlemi de yapılabilmektedir. Ziraat Bankası kampanya koşullarını değiştirme ve durdurma haklarını elinde bulundurmaktadır. Kampanyaya yönelik ayrıntılı bilgiye Ziraat Bankası resmi internet sayfası üzerinden erişebilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@