Ziraat Bankası hazırlamış olduğu kampanyalar ile gündemde yer almaya devam ediyor. Bu bağlamda seyahat ve taşımacılık sektöründe hazırlanan kampanyanın detayları merak konusu oldu. İşte detaylar…

Ziraat Bankası TC Kimlik Numarasına Göre Ödeme! 70.000 TL'ye Kadar Ödeme! Ziraat Bankası TC Kimlik Numarasına Göre Ödeme! 70.000 TL'ye Kadar Ödeme!

Yeni yıldan bu yana Ziraat Bankası birçok kampanya hazırlayarak hem kendi müşterilerini mutlu etmeyi hem de yeni müşteri kazanmayı amaçlamıştır. Bu bağlamda hazırlanan seyahat ve taşımacılık sektöründeki kampanyanın detayları merak konusu oldu. 

Ziraat Bankası’ndan Dev Kampanya!

Türkiye’ nin en büyük ve en eski bankaları arasında yer alan Ziraat Bankası’ nın hazırlamış olduğu kampanyalar birçok ihtiyacı giderecek fırsatlar yaratmaktadır. Bu sefer seyahat ve taşımacılık sektöründe hazırlanan kampanyaların detayları ve şartları merak konusu olup araştırılmaya çalışıldı. 
Vatandaşlar seyahat ve taşımacılık kampanyasının şartlarını merak edip araştırmaya başladı. Bu bağlamda kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin detayları bilmesi gerekmektedir. Scooter almak isteyen kişiler Ziraat Bankası’ nın hazırlamış olduğu bu kampanya ile %60 indirim ve 1.500 TL bankkart lira kazanma fırsatı yakalamaktadır. 

Scooter’da %60 İndirim ve 1.500 TL Bankkart Lira! 

Ziraat Bankası’ nın hazırlamış olduğu kampanyanın şartlarına baktığımız zaman “Kampanya 15 Nisan - 15 Mayıs 2023 tarihleri arasında geçerlidir. Bankkart'ın kredi kartı veya banka kartı özelliği ile prolucky.com.tr'den yapacakları scooter alışverişlerinde anında %60 İndirim uygulanacaktır ve 1.500 TL Bankkart Lira verilecektir. Kampanyaya Bankkart Mobil uygulamasından, bankkart.com.tr web sitesinden veya SMS ile katılım sağlayabilirsiniz. SMS ile kampanyaya katılmak için Bankamızda kayıtlı cep telefonunuzdan LUCKY yazıp 4757'ye SMS gönderebilirsiniz. SMS gönderimleri ücretsizdir. Kampanyadan yararlanabilmek için kampanyaya katılım sağlanması gerekmektedir. Kampanyaya katılım sağlamayan müşteriler kampanyadan yararlanamayacaktır. İndirimden faydalanmak için "ZBLUCKY" indirim kodunun prolucky.com.tr'de ürün sepete eklendikten sonra ödeme sayfasında yer alan "İndirim Kodu" alanına girilmesi gerekmektedir. İndirim yalnızca kampanyaya katılım sağlayan müşteriler için geçerlidir. İndirim kodu girildikten sonra Bankkart ile ödeme yapılması durumunda indirim anında uygulanacak olup sonradan yükleme yapılmayacaktır. Kampanya kapsamında kazanılan Bankkart Liralar ise 18 Mayıs 2023 tarihinde müşterinin kartına yüklenecektir. Bankkart Liraların son kullanım tarihi 19 Haziran 2023'tür. Kullanılmayan Bankkart Liralar 20 Haziran 2023 tarihinde geri alınacaktır. prolucky.com.tr'den yapılacak alışverişlerde indirimin yanı sıra kazanılabilecek 1.500 TL Bankkart Lira, Bankkart anlaşmalı üye işyerlerinde kullanılabilir. Kampanyadan Bankkart Lira kazanılabilmesi için alışverişlerin Bankkart POS cihazlarından yapılması gerekmektedir. İndirim kampanyası prolucky.com.tr adresinde sadece online alışverişlerde geçerlidir. Kampanya indirim kodu karşılığı nakit ödeme yapılamaz, indirim kodu nakde çevrilemez. İndirim kodları tek kullanımlık olup bölünerek kullanılmaz. Kod kullanılmadan yapılan işlemlerde indirim sağlanmayacaktır. İndirim kodu, kampanya sona erdiğinde geçerliliğini yitirir. Bir müşteri kampanyadan en fazla bir kere faydalanabilecek olup, bir müşteri kampanya dönemi boyunca en fazla 1.500 TL Bankkart Lira kazanabilir.

Tüm alışverişlerinizde kargo ücretsizdir. Bireysel Bankkart ve Ticari kartlar ile yapılacak alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilecektir. Ek kartlar ile yapılan harcamalar asıl kart harcamalarına dahil edilecektir. Ürün iptal/İade işlemleri, Bankkart Lira kullanılarak yapılan işlemler ve nakit çekim işlemleri kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. Ücretsiz Bankkart kullanılarak yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir. Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez. Kampanya stok ve kontenjanlarla sınırlıdır. Siparişler için prolucky.com.tr sitesinde yer alan "Teslimat Şartları" geçerlidir. Teslimat şartları ile ilgili olarak Bankanın herhangi bir yükümlülüğü yoktur. T.C. Ziraat Bankası A.Ş. ve Prolucky kampanya koşullarının tamamında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkına sahiptir” şeklinde olduğunu görüyoruz.