Ziraat Bankasın’dan Emeklilere 10 BİN TL Nakit Avans.. Başvurular Bugün Başladı!

Ziraat Bankası tarafından şuan itibariyle yeni Nakit Avans kampanyası hakkında duyuru gerçekleştirildi...

Ekonomi 24.11.2021 - 13:14 24.11.2021 - 13:14 Vural Pars

Ziraat Bankası tarafından şuan itibariyle yeni Nakit Avans kampanyası hakkında duyuru gerçekleştirildi. 10 BİN TL tutarına kadar uygun faizler üzerinden emeklilere nakit avans kullanma hakkı tanınacak. Üstelik başvurular bugün başladı.

Ziraat Bankası tarafından yapılan yeni nakit avans kampanyası ile birlikte müşterilerine özel 10.000 TL üzerinden nakit avans kullandırılıyor. Başvuru yapan emekli vatandaşlarımız ister nakit avans isterse de kredi olarak kullanabilme hakkına sahip olacaktır. Ziraat Bankası aracılığı ile sunulan bu kampanyaya katılarak nakit ihtiyacınızı anında çözebileceksiniz. Bankaya ait sosyal medya hesapları üzerinden de konuyla ilgili detaylı açıklamalarda bulunuldu. Böylelikle 10 BİN TL tutarına kadar emeklilerin hesaplarına ister nakit avans isterlerse de kredi şeklinde yükleme yapılacağı konusunda da bilgi verildi.

Ülkemizde nakit para sıkıntısı çeken vatandaşlarımız için düzenlediği kampanyaları ile Ziraat Bankası adından söz ettiriyor. Ziraat Bankası tarafından düzenlenen son kampanya ile birlikte 10 BİN TL tutarına kadar banka müşterilerine özel 10.000 TL nakit avans olanağı sunuyor. Banka şubesine gitmeye gerek kalmadan direkt olarak internet bankacılığı ile başvurular yapılabilecektir. Yapılacak olan başvurulara ise hemen onay verileceği gibi aynı gün içerisinde nakit avans kullanma şansınız bulunmaktadır. Nakit avans kampanyasındaki geri ödeme ise düşük faiz oranları ile yapılmaktadır. Şuanda Ziraat Bankası üzerinden maaşınızı alıyorsanız, yapılması gereken tek şey nakit avans tanımlaması için başvuruda bulunmaktır. Daha sonrasında ödemenizi düşük faiz oranları ile 36 ay vadeye kadar ödeme imkanı da sunuluyor.

krediler-haber24-07-3

Ziraat Bankası Tarafından Hesaplara 10 BİN TL Yatırılıyor..

Ziraat Bankası aracılığı ile bireysel ya da ticari hesap sahipleri mevcut kampanyaya katılabilmektedir. Ziraat Bankası`nın internet bankacılığı üzerinden şifreniz ile giriş yaptıktan sonra başvuru yapabilirsiniz. T.C. kimlik numaranız ile sorgulama yapacak olan banka tarafından uygun görülmeniz halinde hesabınıza kullanabilmeniz üzere 10.000 TL nakit avans ya da kredi olarak sizlerin seçimine göre aktarım yapılacaktır. Onaylar ise kredi notunuza bakılarak verilmekte olup, kredi notunuz iyi seviyelerde ise ve mevcut bankalara karşı ödeme problemi yaşatmamış durumdaysanız onay almanızda herhangi bir sıkıntı olmayacaktır. Sürekli olarak düzenlenen diğer kampanyalardan da beraberinde faydalanmanız mümkündür. 10 BİN TL tanımlanacak olan nakit avans veya kredinize kullanım sonrasında faizler işlemektedir. Kullanılmayan miktar için herhangi bir ücret talebinde bulunulmamaktadır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@