Ziraat Bankası’ndan Emeklilere, 3000 TL ile 30000 TL Arasında Ödeme Yapıyor. Bu Sabah Açıklandı! Başvuru Sayısı Kısıtlı

Ziraat bankası emeklilere, 3000 tl ile 30000 tl arasında ödeme yapacağını duyurdu, başvuru sayısı kısıtlı. Şartları tutanları tutanlar için detaylar geliyor…

Ekonomi 20.09.2021 - 08:50 20.09.2021 - 08:50 Vural Pars

Kamu bankası olarak hizmet veren Ziraat Bankası emeklilere ödeme yapacağını bu sabah duyurdu. 3000 TL ile 30000 TL arasında değişen tutarlarda ödemeler yapılacak. Fakat başvuru sayısı kısıtlı, bu nedenden dolayı şartları uygun olan vatandaşların bankaya gitmeden önce onay almaları önemlidir.

Banka bu konuda yapmış olduğu son dakika haberini basına açıkladı. Emekli olan kişilerin belirtilen şartları sağlamaları halinde internet üzerinden 3000 TL ile 30000 TL arasında nakit ödemesinden faydalanabileceklerini duyurdu. Başvuru sayısının kısıtlı olmasından dolayı ihtiyacı olan kişilerin başvuru yapması bekleniyor.

Başvuru yapacak olan kişiler banka üzerinden 3000 TL ile 30000 TL arasındaki değişen tutarlarda ödeme alabilecekler. Basına yapılan açıklamalarda uygun faiz oranları ile kredi ödemesinin yapılacağı ve 36 ay vadeye kadar kredi imkânı sunulacağı bildirildi.

Ziraat Bankası Nakit Başvurusu Şartları Nedir?

Emekli kredisi kampanyasına katılmak isteyen emekli vatandaşlar, bankadan emekli maaşı alarak bu kampanyaya katılabilirler. Bankadan alınacak emekli maaşı ile müşterilerine hemen destek ödemesi yapan Ziraat Bankası, kredi sicil notu temiz olan, icralık bir durumu olmayan kişiler onay veriyor. En az tutar olarak 3000 TL belirlenen bu kredide en fazla 30000 TL ye kadar kredi imkânı mevcuttur. Başvuru yapmadan önce icralık veya avukatlık gibi olumsuz durum söz konusu ise başvuru yapılmadan önce borçların kapatılması gerekir. Borcu yoktur belgesinin alınması zorunludur.

ziraat-bankasi-depophotos-1544857 (4)

Başvuru Nasıl Yapılır?

Ziraat Bankası’nın uygulamaya koyduğu bu kampanya sadece emekliler için geçerlidir. Emekli maaşını banka üzerinden alanlar, mobil uygulamasını kullanmaları için internet bankacığı şifresi almaları gerekir. İnternet bankacığı ile hemen destek ödemesi gerçekleşir. Başvuruyu internet üzerinden yapanlar, onay aldıkta sonra kredi emekli maaşlarına yansıtılır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@