Ziraat Bankası, başlatmış olduğu yeni kampanya ile birlikte nakit kullanacak olan vatandaşlar için duyuru paylaştı.

Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden ve sosyal medya hesapları üzerinden başlatılan yeni kampanyada 100000 TL 24 ay vadeli kredi ödemesi gerçekleştirildiğini açıkladı. Ziraat Bankası üzerinden başvurularını gerçekleştirerek nakit kullanmak isteyen tüm bireysel müşterilere belirli şartlar uygun olmaları durumunda ay sonuna kadar kredi ödemesi verilecektir. Ziraat bankasındaki kredi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlar için 5 dakika içerisinde sonuç veriyor. 

ACİL KREDİ

IBAN Numarasına Ödenecek, 100.000 TL'ye Kadar İsteyen Hemen Alacak! IBAN Numarasına Ödenecek, 100.000 TL'ye Kadar İsteyen Hemen Alacak!

Acil kredi kampanyasına başvuru yapmak isteyen tüm vatandaşlar, 100000 TL'ye kadar düşük limitlerde kredi alabilir. En düşük faiz oranlarından yararlanarak, ihtiyaç kredisi, kullanabileceğiniz bu kredileri almak istiyorsanız, emekli olan vatandaşların emekli maaş hesapları üzerinden başvuruları gerçekleştiriliyor. Emekli olan vatandaşlar, nakit kredi almak istiyorlarsa banka müşterisi olması durumunda istedikleri zaman başvuru yapabilir ve yüksek limitli krediyi emekli maaş hesapları üzerine alabilir. 

EMEKLİ VE ÇALIŞAN KREDİ

Emekli ve çalışan tüm vatandaşları kredi başvurularını, ihtiyaç kredisi olarak en yakın banka şubesi üzerinden kolay bir şekilde başvurularını gerçekleştirerek alabilmektedir. Size en yakın Ziraat Bankası şubesine gidebilir ve başvurunuzu gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. 

En köklü bankalardan bir tanesi olan Ziraat Bank üzerinde yüksek limitli krediler de kullanabiliyorsunuz. Banka sizleri belirli şartlar dahilinde kredi imkanları sunmaktadır. Bu şartlardan bir tanesi de ipotekli kredilerdir. 100.000 TL üzerinde kredi başvurusu için onay alamayan müşteriler ipotek vererek, ipotekli kredi kullanabilirler. İpotekli ihtiyaç kredileri de bireysel kredi olarak verilmektedir.