Ziraat Bankası hazırladığı kampanyalar ile adından bahsettirmeye devam ediyor. Şubeye gitmeden Ziraat Mobil’ den müşteri olan kişiler avantajlardan yararlanabiliyor. İşte detaylar…

Ziraat Bankası hazırladığı kampanyalar ile adından bahsettirmeye devam ediyor. Şubeye gitmeden Ziraat Mobil’ den müşteri olan kişiler avantajlardan yararlanabiliyor. İşte detaylar…


2022 yılının son günlerine geldiğimiz bugünlerde bankalardan kampanyalar gelmeye devam ediyor. Türkiye’ nin en büyük kamu bankalarından biri olan Ziraat Bankası’ ndan da bu yönde birbirinden güzel adımların atıldığını ifade edebiliriz. Bu kapsamda uzaktan müşteri olan kişilerin avantajlardan faydalanmaya başladığını belirtebiliriz. Kampanyanın detaylarını vatandaşlar araştırmaya başladı.

1367752


Ziraat Bankası’ndan Müjde!


Bankalar kendi müşterilerini rakip bankalara kaptırmamak ve yeni müşteriler kazanmak için kampanyalar hazırlamaya devam ediyor. Bu kapsamda bankalar güncellemeler de yapıyor. Ziraat Bankası’ nın şubeye gitmeden müşterisi olan kişilere birbirinden güzel avantajlar sunduğunu ifade edebiliriz. 


Türkiye’ nin en büyük ve eski kamu bankalarından olan Ziraat Bankası, Ziraat Mobil üzerinden yeni müşterileri için birçok avantaj hazırladı. Bu bağlamda şubeye gitmeden müşteri olan kişiler bir yıl boyunca fast, havale ve EFT işlemlerinden ayrıca EFT mesaj ücreti de dahil olmak üzere ücret alınmayacağı bu avantajlardan birini oluşturmaktadır. Ayrıca, ilk yıl için kredi kartı yıllık ücretinin uygulanmayacağını ifade edebiliriz.

Mobil uygulamadan uzaktan edinim süreci kapsamında ilk defa Bankart kredi kartı olan kişiler özel olarak 10. 000 TL’ ye kadar, ücretsiz, 6 taksitli, faizsiz taksitli nakit avans ayrıcalığı elde ediyor. Öte taraftan bankanın kendi sitesinde kişiler kampanya boyunca Bankkart’ ın kredi kartı özelliğiyle tek seferde her 500 TL ve üzeri alışverişe 25 TL, toplamda 150 TL Bankkart Lira verileceği ayrıcalığı olduğu belirtildi. Bu kapsamda sitede, “aynı gün aynı işyerinden yapılan işlemlerden sadece ilki kampanyaya dahil edilecektir. Bankkart liralar işlem sonrasında kartlara yüklenecektir” şeklinde belirtildi. 

s-25fda384ea45daa650d53da3500b633f0f5d03ad


Herkese 10.000 TL’ye Kadar Faizsiz Taksitli Nakit Avans!


Ziraat Bankası’ nın mobil bankacılık üzerinden müşteri olan kişilere karşı ziraat mobil ve internet şube vasıtasıyla 10. 000- 5. 000. 000 TL tutar ve 32-400 gün vade aralığında açılacak vadeli mevduat hesapları için %2,00 ek faiz uygulanacağı ayrıcalığının olduğu da sitede belirtildi. Öte taraftan yaklaşık 20. 000 Kamu Banka ATM’ sinden başka bankalardan işlemler yapılmasına yönelik olarak ücretleri ödemeden işlem yapılacağı ayrıcalığı da vurgulanmış.


10.000 TL’ ye kadar nakit avans avantajının detaylarına baktığımız zaman; kampanya 15 Aralık 2022 tarihinde başlayıp 31 Ocak 2023 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyadan faydalanabilmek için müşteri olma yönteminin Ziraat Mobil üzerinden gerçekleştirilmesi lazım. Müşteriler, kampanya dahilinde belirtilen tarihler arasında teslim edilen kartlar ve kullanıma açılan kredi kartlarıyla 28 şubat 2023 tarihine kadar faizsiz taksitli nakit avans fırsatından yararlanabilecek. Kredi kartı kişiye teslim edildikten bir gün sonra kampanya tanımı gerçekleşecektir. 


Ziraat bankasının kampanyası kapsamında faizsiz taksitli nakit avans kredi kartı kullanıma açılmasının ardından sadece bir defa kullanılabilecektir. Daha sonraki işlemlerde mevcut taksitli nakit avans faiz oranları geçerli olacağı sitede belirtilmiştir. Ayrıca kampanya dahilinde taksitli nakit avans işlemi 6 taksitli olarak gerçekleştirilebilecektir. Bu kapsamda taksitli nakit avans işlemi, işlem anındaki kullanılabilir nakit çekim limiti ile sınırlı kullanılabileceği taksitli nakit avans miktarı 10.000 TL’ ye kadar olduğu belirtilmişti. 

Araç Sahipleri Soruyor: Motorin Yeniden Zamlanacak mı? Güncel Akaryakıt Fiyatları 25 Mart 2023 Araç Sahipleri Soruyor: Motorin Yeniden Zamlanacak mı? Güncel Akaryakıt Fiyatları 25 Mart 2023


Kampanya dahilinde nakit avans işlemi ziraat mobil, ziraat internet şubesi, bankkart mobil ile ATM lerde yapılabilecektir. Öte taraftan kredi kartı başvurusu onaylanmayan kişiler bu kampanyadan yararlanamıyor. Kampanya kapsamında taksitli nakit avans işleminin iptal ve iadesinin yapılmadığı dile getirilmiştir.