Ziraat Bankası, nakit ihtiyacı olan vatandaşlara 35 bin TL tutarında destek verecek. Kimlere bu ödeme nasıl verilecek? İşte tüm yanıtlar.

Nakit desteğinden faydalanmak isteyen vatandaşlar Ziraat Bankası'ndan 35 bin TL'lik destek alabilecek. Ekonomik şartlardan ötürü tüm bankalar art arda kampanyalar düzenlemeye devam ederken Ziraat Bankası da yeni kampanyasıyla duyuru yaptı. Nakit ihtiyacı olup borç alma imkanı olmayan veya ertelenemeyecek bir ihtiyacı olanlar Ziraat Bankası’na başvurarak ödeme kolaylıkları ile dolu kampanyadan yararlanabiliyor.

Başvuru Şartları Nelerdir?

Ziraat Bankası, nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için düzenlediği kampanyada oldukça uzun vade imkanı sunuyor. 36 ay vade imkanı sunan banka, düşük faiz oranları kredi sağlıyor. Ziraat Bankası’nın düzenlediği 35 bin TL’lik kampanyadan sadece Ziraat Bankası müşterileri faydalanabiliyor.

Bankanın duyurusunda ayrıca isteğe bağlı olarak 3 ay erteleme imkanının da sunulacağı belirtildi. Kampanyadan yararlanacak olan Ziraat Bankası müşterileri düşük faiz ve uzun vadeye ek ertelemeli ödeme ile 35 bin TL ödeme alabilecek. 35 bin TL tutarındaki ödemeyi almak için herhangi bir gelir beyanında bulunulmayacak.

Ziraat Bankası’nın kampanyasından hem bankanın bireysel müşterileri hem emekli müşterileri faydalanabilecek. Nakit ihtiyacı olup krediden faydalanmak isteyenler için başvurular Ziraat Bankası üzerinden sağlanacak. Başvuru yapan Ziraat Bankası müşterilerine 35 bin TL, 36 ay vade ve düşük faiz oranları ile verilecek.

Maaşını Ziraat Bankası’ndan alan emeklilerin de faydalanabileceği kampanyada başvurular Ziraat Bankası üzerinden yapılacak.

Emeklilere Büyük Avantaj!

Ziraat Bankası’nın 35 bin TL tutarındaki nakit desteğinden banka müşterileri ve maaşını Ziraat Bankası’ndan alan emekli müşteriler de faydalanabiliyor. Üstelik emeklilere özel bir kredi faizi uygulanacak. Bu kredi faiz tutarı %1.69 olarak belirlendi. Bireysel müşteriler için bir miktar daha yüksek olan bu tutar, emekli vatandaşlar için makul tutulmuş durumda. Bireysel müşteriler için bu kampanya %1.79 ile %1.89 arasında değişkenlik gösteriyor.

Peki, maaşını Ziraat Bankası’ndan almayan emekliler bu kampanyadan nasıl faydalanabilir? Ziraat Bankası’ndan emekli maaşı almayan fakat bu kampanyadan yararlanmak isteyen emekli vatandaşlar emekli maaşlarını Ziraat Bankası’na taşıyarak kampanyadan faydalanabilir. Üstelik kampanyaya ek bir de emeklilere özel promosyon dağıtımından da yararlanabilir. Emekli maaşını Ziraat Bankası’na taşıyan emekli müşteriler için promosyon ödemesi için alınan emekli maaş tutarını göre değişiyor. 3500 ile 5000 TL arasında değişen promosyon ödemeleri en yüksek limitten emekli maaşı alanlara 5000, en düştükten emekli maaşı alanlara ise 3500 TL olarak ödenecek. Arada kalan emekli maaş tutarları için ne kadar promosyon ödemesi yapılacağını banka şubelerinden daha detaylı şekilde öğrenebilirsiniz.

Ziraat Bankası’nın kampanyasından hem bankanın bireysel müşterileri hem emekli müşterileri faydalanabilecek. Krediden faydalanmak isteyenler başvurularını Ziraat Bankası üzerinden yapabilecek. Başvuru yapan Ziraat Bankası müşterilerine 35 bin TL, 36 ay vade ve düşük faiz oranları ile verilecek. Emekli müşterilere özel bir kredi faizi uygulanacak. Bu kredi faiz tutarı %1.69 tutarında olacak. Bireysel müşteriler için bu oran daha yüksek tutulurken emekli vatandaşlar için makul tutulmuş durumda. Bireysel müşteriler için 35 bin TL tutarındaki bu kampanyada faiz oranı %1.79 ile %1.89 arasında değişkenlik gösteriyor.

Cumhurbaşkanı onayı ile 15 milyon emekliye 10000 TL ek ödeme verilecek Cumhurbaşkanı onayı ile 15 milyon emekliye 10000 TL ek ödeme verilecek

Hem bireysel müşteriler hem emekli müşteriler için vade tutarı en çok 36 ay olarak belirlendi.

Bankadan yapılan duyuruda, talep halinde ödeme için 3 ay erteleme imkanının da sunulacağı belirtildi. Kampanyadan yararlanacak olan müşteriler, 35 bin TL tutarındaki ödemeyi almak için herhangi bir gelir beyanında bulunulmayacak.