Ziraat Bankası’ndan Ödemesiz 120.000 TL Anında Kredi Kampanyası Başladı

Ziraat Bankası 120.000 TL tutarında, aylık ödeme yapılmaksızın kredi kampanyasını başlattı. Son dakika haberi…

Ekonomi 04.10.2021 - 14:50 04.10.2021 - 14:50 Vural Pars

Ziraat Bankası’ndan Ödemesiz Kredi Kampanyası: Ziraat Bankası aylık ödeme yapılmaksızın 120.000 TL ye kadar verilecek olan kredi kampanyasını basına bildirdi. Aylık ödeme yapılmadan vatandaşlara sunulan kredi kampanyası 120.000 TL tutarında gerçekleşecek. Kredi almak isteyen kişiler, bu kredileri 2 ayda bir veya 3 ayda bir ödeme yaparak ödemek fırsatına sahiptir. Kendilerine uygun ödeme koşullarını belirleyerek ödemeleri gerçekleştirecek.

Kamu bankası olarak hizmet veren Ziraat Bankası 120.000 TL tutarlı aylık ödeme yapılmaksızın kredi kampanyasını başlattı. Ziraat Bankası tarafından uygulamaya konulan kredi kampanyasına katılmak isteyen müşteriler banka şubelerine uğrayarak veya bankanın internet sitesi üzerinden başvuru yapma imkânlarına sahiptir. Aylık ödemesi olmayan düşük faiz oranları ile birlikte 36 aya varan vadelerle bu kredi kullanılabilecektir. Kişiler ekonomik durumlarına göre veya aylık ödeme seçenekleri ile ödeme gerçekleştirebilecek.

Banka Kredi Şartlarını Duyurdu

Ziraat Bankası aylık ödeme yapılmaksızın verilecek olan kredinin şartlarını belli etti. Kamu bankası üzerinden kredi kullanmak isteyen vatandaşlar TC vatandaşı olma ve 18 yaş sınırını aşma durumunu gerçekleştirenler arasından gelir durumuna göre vatandaşlara kredi kullandıracak. Gelir belgesine sahip olmayan kişiler bu krediden faydalanamıyor.  Kredi kullanmak isteyenler sigortalı olarak çalışıyor iseler en az 6 aylık sigorta primlerinin ödenmesi şartı aranmaktadır. Pandemi dönemi kredi kampanyasına devam eden banka, yapmış olduğu yeni kampanyalar ile müşterilerine umut dağıtıyor. 

Bankadan Yapılacak Kredi Başvurusu

Ziraat Bankası üzerinden kredi başvurusu yapacak vatandaşlar banka şubelerine giderek başvurularını yapabileceklerdir. En yakın Ziraat Bankası şubelerine giderek gerekli belgeler olan Kimlik ve gelir belgesini başvuruda ibraz etmeniz gerekir. Kredi başvurusu sonucunda olumlu yanıt alanlar krediye hemen kullanabilirler.  Ziraat Bankası müşterilerine hızlı ve anında geri bildirim sunmaktadır.

ziraat-bankasindan-odemesiz-120000-tl-aninda-kredi-kampanyasi-basladi1

Emeklilere Kredi İmkânı

Emekli olan vatandaşlar kredi kullanmak istediklerinde Ziraat Bankası üzerinden emekli maaşı almaları durumunda kredi imkânından faydalanabilir. Maaşlarının 20 ile 30 katı arasında değişen tutarlarda kredi kullanma fırsatını Ziraat Bankası emeklilere sunuyor.  Sizlerde en yakın Ziraat Bankası şubelerine giderek bu fırsattan yararlanabilirisiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@