Ziraat Bankası'ndan Öğrencilere Görülmemiş Fırsat! 25 Bin TL Anında Hesabınıza Yatırılıyor

Ziraat Bankası'ndan öğrencilere 25 bin TL kredi fırsatı! Ziraat Bankası görülmemiş bir kampanyaya imza attı.

Ekonomi 14.09.2021 - 21:25 14.09.2021 - 21:25 Berkay Keskin

Öğrencilere eğitim hayatlarında ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri için 25 bin TL'lik destek kampanyasını başlattı. Ziraat Bankası'ndan öğrenciye 25 bin TL anında nakit ödeme müjdesi! Detaylar haberimizde sizlerle...

Giderek çoğalan eğitim masrafları için çözüm Ziraat Bankasından geldi! Ziraat Bankası eğitim öğretim için öğrencilere tüm hızıyla destek olmaya devam ediyor. İhtiyaç kredileri artık ev alma, araç alma, iş kurma gibi büyük çaplı nakit gerektiren alışverişler için değil, her türlü harcamalarda kullanılan bir finansal araç oldu. Bu kapsamda öğrencilerin de eğitim hayatlarında ekonomik sorunlar sebebiyle kredi kullanma ihtiyaçları doğuyor.

Özel okulların ve vakıf üniversitelerinin yaygınlaşması sonucunda çoğalan eğitim masrafları da bu kredilerin bir parçası. Eğer siz de giderek çoğalan eğitim masraflarını karşılamakta güçlük çekiyorsanız Ziraat Bankası'nın eğitim kredisi sizler için çok uygun. Ziraat Bankası öğrencilere eğitim hayatlarında kolaylık sağlamak adına uygun faiz oranları ve vade süreleri ile kredi sunuyor. Peki krediye nasıl başvuru yapılır? Başvuru koşulları neler? Kredi faiz oranı kaç?

Ziraat Bankası Eğitim Kredisi Özellikleri

Ekonomik koşullar sebebiyle eğitimini devam ettirmekte güçlük çeken öğrencilere Ziraat Bankası tüm hızıyla destek olmaya devam ediyor. Duyurduğu yeni kredi kampanyasıyla, her türlü üniversite, özel okul ve kurs ücretinizi karşılamanız adına size yardımcı oluyor. Kişiye özel ödeme fırsatlarıyla ve 36 aya varan vade süresi ile geri ödeme konusunda da her türlü kolaylığı sunuyor.

Ziraat Bankası Eğitim Kredisine Başvuru

Ziraat Bankası bu krediye yapılacak olan başvuruları şube üzerinden almaya karar verdi. Eğer eğitim kredisine ihtiyaç duyuyorsanız sizde en yakın Ziraat Bankası şubesine müracaat ederek başvuruda bulunabilirsiniz. Başvuru esnasında sizden bazı evraklar talep edilecektir. O evraklar:

- Nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi,
- İkametgah belgesi veya adınıza kayıtlı bulunan su, doğal gaz veya elektrik gibi faturaların son aya ait resmi bir örneği,
- Öğrenci kabul belgesi,
- Gelir belgesi (Maaş bordrosu, diplomalı serbest meslek sahipleri için 3 senelik matrahlı vergi levhası veya maaş yazısı ile başvuru yapan kişiler ilave olarak şirkete ait imza sirküleri getirecek)

Ziraat Bankası Eğitim Kredisi Başvuru Koşulları

- Kredi için üst limit tutarı 60 bin TL olarak belirlenmiştir.
- Vade maksimum 36 ay, faiz oranı ise %1.9 olarak belirlenmiştir.
- Ziraat Bankası faiz oranlarında değişiklik gerçekleştirme kefil veya ek belge isteme onaylanan kredinin kullanımı için son kararı verme hakkını elinde bulundurmaktadır. Sözleşmeyi ve krediye yönelik diğer belgeleri imzalamadan önce faiz oranı komisyon ve toplam masraf hususunda size bir bilgi formu verilecektir.
- Krediyi kullanmak isteyen müşterilere hayat sigortası ürünü de sunulacaktır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@