Ziraat Bankası’ndan Son Dakika Müjdesi! Emekli Olan Herkesi 2750 TL Ödeme…

Ziraat Bankası’ndan Son Dakika Müjdesi! Emekli Olan Herkesi 2750 TL Ödeme… Son dakika yapılan bu açıklama sadece emekliler için. Kimliğinizle hesabınıza alacaksınız. İşte detaylar...

Ekonomi 02.09.2021 - 21:32 02.09.2021 - 21:33 Vural Pars

Ziraat Bankası’ndan emeklilere sevindirici haber az önce geldi.  Emekli olan herkese herhangi bir şart aramadan başvuru halinde 2 750 TL ödeme yapacak. Maddi sıkıntı çeken emekliler için bu kampanyayı resmen duyurdu. Kampanya ile ilgili detaylar…

Ziraat Bankası emekliler için son dakika kampanyası başlattı. Bankanın yapmış olduğu duyuru ile birlikte tüm emeklilerin gözü kulağı bu kampanyada. Geçim sıkıntısı çeken emekliler için nakit avans ve emekli promosyonu ile birlikte toplamda 2 750 TL tutarında ödeme yapacağını duyurdu. Ziraat Bankası sadece bu kampanya ile yetinmeyip, ayrıca emekli olanlara kredi imkânı da sunuyor. Ziraat Bankası’ndan maaşlarını alan müşterilerine anında destek paralarını için ödeme yapıyor.

Pandemi döneminde on plana çıkan ve müşterileri tarafından en çok tercih edilen Ziraat Bankası kamu bankalarının içerisinde en çok tercih edilen banka haline gelmiştir. Devlet destekli olarak birçok kredi ve promosyon kampanyalarına imza atan banka promosyon olarak her müşterisine 500 TL ile 750 TL arasında değişen emekli promosyon ödemesi gerçekleştiriyor. 3 maaş taşımı sözü veren tüm emekli müşterilerine bu imkânı sağlıyor.

 2750 TL Olan Destek Nasıl Alınır?

Destekten faydalanmak için tek şart bankaya başvuru yapmaktır. Başvuru gerçekleşmeden bu fırsatın yararlanma imkânı bulunmuyor. Ziraat Bankası’ndan emekli maaşı alan emekliler 3 yıl boyunca bankada kalma taahhüdünde bulunduklarında 750 TL ye kadar promosyondan faydalanabilecekler. 1 500 ile 2 500 arasında maaş almaları halinde 625 TL özendirme, 2 500 TL üzerinde emekli maaşı alanlar ise 750 TL tutarında emekli promosyonu alabilecekler. Promosyonların haricinde ise banka emekli vatandaşlara 2 000 TL ye kadar nakit avans fırsatı vermektedir.

Ziraat Bankası’ndan Son Dakika Müjdesi! Emekli Olan Herkesi 2750 TL Ödeme…

2000 TL nakit avans limiti  

Emekli maaşının yanında alınan 2 000 TL ye yakın para emeklilere verilecektir. Nakit avans olarak alınan bu tutar istenildiği zaman kullanılabilir. Bu tutar ATM’lerden çekilebildiği gibi, internet bankacılığı kullanılarak başka bir hesaba aktarılabilir. Nakit avanstan faydalanma isteyen kişinin kredi sicil notunun iyi olması yeterlidir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@