Ziraat Bankası'ndan taşıt kredisinde müthiş atak! Bakanlık onay verdi 5 yıl vadeli ucuz araç satışı yapmaya başlıyor

Ziraat Bankası’ndan taşıt kredisinde müthiş atak! Bakanlık onay verdi 5 yıl vadeli ucuz araç satışı yapmaya başlıyor. Ziraat Bankası vadeli araç satışı detayları haberimizde...

Ekonomi 02.08.2021 - 09:45 02.08.2021 - 09:45 Volkan Arık

Ziraat Bankası’ndan taşıt kredisinde müthiş atak! Bakanlık onay verdi 5 yıl vadeli ucuz araç satışı yapmaya başlıyor! Türkiye'nin en köklü bankalarından Ziraat Bankası son dönemlerde verdiği uygun faizli kredi ile adından söz ettirirken bu defa da taşıt kredisinde yeni bir atak yaptı. Araç Almayı düşünen ancak son yıllarda yükselen fiyatlar nedeniyle alamayan vatandaşlar Ziraat Bankası taşıt kredisi ayrıcalıkları ile 5 yıl vadeli ucuz araç satın alabilecek. Hem ikinci el hem sıfır araçlar için yeni bir kampanya başlatan Ziraat Bankası Aynı zamanda bakanlıktan da onay aldı.

Ziraat Bankası, yeni kampanyasını duyurdu. Özellikle pandemi sürecinde ihtiyaç kredisi kampanyaları ile adından söz ettiren kamu Bankası Şimdi de sıfır ve ikinci el otomobillerde araç kredisi kampanyası yapıyor. 5 yaşına kadar otomobiller için Ziraat Bankası'nın yeni Kredi kampanyasından yararlanabilirsiniz. 60 aya kadar vade seçenekleriyle sunulan yeni taşıt kredisi kampanyasında kasko ve hayat sigortası hizmetleri de var. Hem binek araçlar hem de hafif ticari araçlar için Ziraat Bankası'nın bu kampanyasından faydalanmak mümkün.

ziraat-bankasindan-tasit-kredisinde-muthis-atak-bakanlik-onay-verdi-5-yil-vadeli-ucuz-arac-satis

ZİRAAT BANKASI TAŞIT KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Ziraat Bankası taşıt kredisi başvurusu banka şubelerinden ve online bankacılık sistemlerinden yapılabiliyor. Şubeye gitmeden başvuru yapmak istiyorsanız mobil bankacılık ve internet bankacılığı sistemlerini kullanabilirsiniz. Sadece Ziraat Bankası müşterileri değil aynı zamanda banka müşterisi olmayan vatandaşlar da Ziraat bankasının internet sitesini ziyaret ederek burada taşıt kredisi başvuru butonuna tıkladıktan sonra formu doldurup başvuru işlemlerini tamamlayabilir.

ziraat-bankasindan-tasit-kredisinde-muthis-atak-bakanlik-onay-verdi-5-yil-vadeli-ucuz-arac-satis-2

ZİRAAT BANKASI TAŞIT KREDİSİ FAİZ ORANLARI

Ziraat Bankası yeni kredi paketi olan taşıt kredisi faiz oranlarını da güncelledi. Ağustos ayının ilk gününde duyuru yapan Ziraat Bankası 48 ay vade ile sunacağı Taşıt kredileri için yüzde 1,54 faiz oranı istiyor. Bu oranda şu anda güncel faiz oranları arasında en düşük oran olarak karşımıza çıkıyor.

ziraat-bankasindan-tasit-kredisinde-muthis-atak-bakanlik-onay-verdi-5-yil-vadeli-ucuz-arac-satis-3

BAŞVURU İÇİN GEREKLİ BELGELER NELER?

Ziraat Bankası taşıt kredisi başvurusu yapmak için birtakım belgelere de ihtiyacınız var. Öncelikle nüfus cüzdanı yerine geçecek sürücü belgesi ya da pasaport fotokopisi, gelir belgesi, serbest meslek sahipleri için bağlı bulundukları meslek kuruluşlarından alınmış belge, tüzel kişiler için şirkete ait olan ana sözleşmenin yanında ticaret sicil belgesi fotokopisi. Belgeleri hazırladıktan sonra Ziraat Bankası taşıt kredisi kampanyasından başvuru yaparak faydalanabilirsiniz. Banka size 60 aya kadar vade seçenekleri ile kredi çekme imkanı sağlıyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@