Ziraat Bankası, birkaç güne bitecek kampanyalarını hatırlattı. Bu kampanyalar üzerinden binlerce TL bonus kazanma şansınız var. Detaylarıyla birlikte bankanın avantajlarını ve bazı kampanyalarını aktarıyoruz.

Ziraat Bankası Açıklama Yaptı! Başvuru Yapan Emekliler İçin ve Çalışanlar İçin 100.000 TL Ödeme Ziraat Bankası Açıklama Yaptı! Başvuru Yapan Emekliler İçin ve Çalışanlar İçin 100.000 TL Ödeme

Ziraat Bankası, kredi kartı veya bankkart üzerinden yapılacak alışverişlerde büyük bonuslar veriyor. Binlerce TL'lik bonusa ilişkin bazı kampanyaların süresi dolmak üzere. Güncel olarak bu fırsatları kaçırmak istemezseniz yapmanız gereken şey belli. Kampanyaları inceleyerek ihtiyacınızı karşılayacak kampanya aracılığı ile alışveriş yapmak. Mobil uygulama veya resmi internet sitesi üzerinden detaylara erişim sağlanıyor. Aşağıda yer alan listeyi incelerseniz de hangi kampanyadan ne kadar kazanabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Ziraat Bankası'nın Sona Erecek Kampanyaları

ziraatbnka

TatilBudur üzerinden yapılacak alışverişlerde 2000 TL Bankkart lira kazanma şansı.
E-ticaret alışverişlerinize 150 TL Bankkart lira
Giyim ve ayakkabı alışverişlerinize 150 TL Bankkart Lira
Akaryakıt harcamalarınıza 75 TL Bankkart lira
QR ile ödemelerinize 100 TL Bankkart lira
Gürgençler'de +3 taksit ve 2 ay erteleme
İndirimli faizli 2-12 taksitli nakit avans
Yweni her ek kart başvurunuz için 100 TL, toplamda 300 TL Bankkart lira
Ayın sektörü "Ulaşım - Seyahat"

Not: Bazı kampanyaların bitmesine daha az kalmış olabilir. Bu nedenle güncel olarak mobil uygulama veya internet sitesi üzerinden kampanyanın ne zaman biteceğini kontrol edebilirsiniz.