Kamu bankası Ziraat'ten gelen yeni teklifte 80 bin TL ödeme yer alıyor. Maaş müşterileri başvuru yaparak ödeme alabilecek. Üstelik faiz oranları da sanıldığından daha düşük.

Türkiye'nin en köklü finans kurumlarından Ziraat Bankası, emekli müşterilerine yönelik özel bir kampanya başlattı. Bu kampanya, emekli maaşını Ziraat Bankası'na taşıyanlara 80.000 TL'ye kadar nakit avantajı sağlıyor ve emeklilerin yüzünü güldürmeyi hedefliyor. İşte bu harika kampanyanın detayları...

Ziraat Bankası, emekli maaşını bankalarına aktaran müşterilere özel olarak tasarladığı bu kampanya ile 80.000 TL'lik bir finansal desteği müşterilerinin hizmetine sunuyor. Eğer bir müşteri maaşını başka bir bankadan alıyorsa ve Ziraat Bankası'ndan bu kredi avantajından yararlanmak istiyorsa, maaşını Ziraat Bankası'na taşıması gerekiyor.

Kredi Çekme Şartları Paylaşıldı

Maaşını Ziraat Bankası'na aktarmak isteyen müşterilerin izlemesi gereken adımlar şu şekilde sıralanabilir:

Sağlık Bakanlığı, Temizlik Görevlisi İşçi Alımı İçin Kapılarını Açıyor: 419 Kişiye İş Fırsatı! Sağlık Bakanlığı, Temizlik Görevlisi İşçi Alımı İçin Kapılarını Açıyor: 419 Kişiye İş Fırsatı!
  • Ziraat Bankası müşterisi olmak: Eğer halihazırda Ziraat Bankası müşterisiyseniz, bu adımı atlamışsınız demektir.
  • Bankaya maaş transferi yapmak: Eğer Ziraat Bankası müşterisi değilseniz, yakınınızdaki bir Ziraat Bankası şubesini ziyaret edebilir veya bankanın internet bankacılığı hizmetini kullanarak maaş transfer işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.
  • Kredi başvurusu oluşturmak: Maaş transfer işleminizi tamamladıktan sonra, Ziraat Bankası'nın 80.000 TL'lik kredi fırsatı için başvurunuzu oluşturabilirsiniz.

Bu sürecin ardından banka, kredi başvurunuzu değerlendirecek ve onaylanması halinde 80.000 TL'lik kredi miktarını hesabınıza aktaracak. Emekliler için oldukça cazip olan bu kampanya, onların finansal ihtiyaçlarını karşılamak ve hayat standartlarını iyileştirmek için büyük bir fırsat sunuyor.