Şubeye gitmeden Ziraat Mobil uygulamasından müşteri olan kişilere Ziraat Bankası birçok avantaj sunuyor. Bunlardan bir tanesi de 10.000 TL faizsiz taksitli nakit avans avantajı oldu. İşte detaylar…

Şubeye gitmeden Ziraat Mobil uygulamasından müşteri olan kişilere Ziraat Bankası birçok avantaj sunuyor. Bunlardan bir tanesi de 10.000 TL faizsiz taksitli nakit avans avantajı oldu. İşte detaylar…

Ziraat Bankası hazırlamış olduğu kampanyalarla adından bahsettirmeye devam ediyor. Bu bağlamda Ziraat Mobil uygulamasından müşteri olan kişilere de birçok avantaj sağlandı. Sağlanan avantajlar arasında herkese 10.000 TL faizsiz taksitli nakit avans fırsatı merak konusu oldu. 

Ziraat_Mobil

Vakıfbank bankamatik kartınıza ödeme! 20.000 TL'ye kadar acil para! Vakıfbank bankamatik kartınıza ödeme! 20.000 TL'ye kadar acil para!

Ziraat Mobil’den Müşteri Olanlara Müjde!

20 Kasım 1863 tarihinde kurulan Ziraat Bankası en eski kamu bankasıdır. Bu bağlamda 1863 yılında Osmanlı Devleti zamanında Midhat Paşa tarafından kurulan Memleket Sandıkları’ nın devamı şeklindedir. Cumhuriyet döneminde de faaliyet gösteren Ziraat Bankası yurt dışında da faaliyet yürütmektedir.

Ziraat Bankası şubelerine gitmeden de kişiler müşteri olabiliyor. Bu bağlamda Ziraat Bankası şubeye gitmeden uzaktan müşteri olan kişilere özel altı farklı avantaj sağlamaktadır. Avantajlara baktığımız zaman EFT – Havale – Fast ücreti yok, 10.000 TL faizsiz taksitli nakit avans, kredi kartı aidatı yok, 150 TL alışverişlerinize 150 TL Bankkart lira, mevduatınıza ek faiz ve 20.000 kamu banka ATM’ sinde ücretsiz işlem olduğunu görüyoruz. 

Uzaktan müşteri olacak kişilere yönelik olarak Ziraat Bankası’ nın internet sitesinde “1 yıl boyunca Havale/FAST/EFT işlemlerinden (EFT mesaj ücreti dahil) ücret alınmayacaktır. lk yıl için kredi kartı yıllık ücreti uygulanmayacaktır. Uzaktan edinim süreci ile ilk kez Bankkart kredi kartlı olan müşterilere özel 10.000 TL'ye kadar, 6 taksitli, Ücretsiz, Faizsiz Taksitli Nakit Avans fırsatı! .

Kampanya süresince Bankkart'ın kredi kartı özelliği ile tek seferde her 500 TL ve üzeri alışverişe 25 TL, toplamda 150 TL Bankkart Lira verilecektir (Aynı gün aynı işyerinden yapılan işlemlerden sadece ilki kampanyaya dahil edilecektir. Bankkart Liralar işlem sonrasında kartlara yüklenecektir). İnternet Şube ve Ziraat Mobil aracılığı ile 10.000-5.000.000 TL tutar ve 32-400 gün vade aralığında açılacak vadeli mevduat hesapları için %2,00 ek faiz uygulanacaktır.

Yaklaşık 20.000 Kamu Banka ATM'sinden "başka bankalarda işlem yapılmasına yönelik" ücretleri ödemeden işlem yapabilirsiniz. Ziraat Süper Şube tercihi yapmanız ve ilk defa Ziraat Yatırımda hesap açmanız halinde on binde altı oranındaki indirimli hisse senedi alım/satım komisyonlarından yararlanabilirsiniz” bilgileri yer almaktadır. 

kredi_cekmek_ac_gun_surer_h263470_62b4a-2

10.000 TL Faizsiz Taksitli Nakit Avans!

Ziraat Bankası’ na uzaktan müşteri olan kişiler 10.000 TL faizsiz taksitli nakit avans fırsatı sunulmaktadır. Bu bağlamda internet sitesinde “Kampanyadan yararlanabilmek için müşteri olma sürecinin Ziraat Mobil üzerinden tamamlanması gerekmektedir.

Kampanya kapsamında müşteriler 1 – 28/02/2023 tarihleri arasında teslim edilen ve kullanıma açılan kredi kartları ile 31/03/2023 tarihine kadar faizsiz Taksitli Nakit Avans fırsatından faydalanabilecektir. Kampanya tanımı kredi kartı teslim edildikten 1 gün sonra yapılacaktır. Taksitli Nakit Avans Kampanyasından kartını teslim almış ve şifresini belirlemiş, açık kartı olan müşteriler yararlanabilecektir.

Kartın açık hale gelebilmesi için ATM'lerimizden ya da POS'lardan herhangi bir şifreli işlem yapılması gerekmektedir. Kampanya kapsamındaki faizsiz Taksitli Nakit Avans kredi kartı kullanıma açılmasından sonra sadece bir kez kullanılabilecek, sonraki işlemlerde mevcut taksitli nakit avans faiz oranları geçerli olacaktır. Kampanya kapsamında taksitli nakit avans işlemi 6 taksitli olarak gerçekleştirilebilecektir.

Taksitli nakit avans işlemi, işlem anındaki kullanılabilir nakit çekim limiti ile sınırlı olup, kullanabileceği taksitli nakit avans tutarı 10.000 TL' ye kadardır (10.000 TL dahildir). Kredi kartı başvurusunun 10.000 TL'den daha az limit ile onaylanması halinde çekilebilecek maksimum Taksitli Nakit Avans tutarı kredi kartının limitiyle sınırlıdır.

10.000 TL'den yüksek tutarlı veya 6 taksitten farklı vadelerde yapılan Taksitli Nakit Avans işlemlerinde çekilen tutarın tamamı için güncel nakit avans faizi uygulanacaktır. Nakit Avans işlemi Bankkart Mobil, Ziraat Mobil, Bankamız İnternet Şubesi ile ATM'lerimizden gerçekleştirilebilecektir.

Kampanyaya sadece Bireysel Bankkart ve asıl kredi kartları dahildir. Bankkart Başak, Bankkart Genç, Bankkart Ücretsiz ve ek kartlar ile sanal kartlar dahil değildir. Kredi kartı başvurusu onaylanmayan müşteriler kampanyadan faydalanamaz. Taksitli nakit avans işleminin iptal ve iadesi yapılamamaktadır. Taksitli nakit avans geri ödeme süresi boyunca kredi kartı hesap kesim tarihi değişikliği yapılamamaktadır” detayları yer almaktadır.