Ziraat Vakıfbank Halkbank'tan Faizsiz 10000 TL Kredi Fırsatı! Son Başvurular Alınıyor

Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank'tan vatandaşa faizsiz kredi müjdesi. Ziraat, Vakıfbank ve Halkbank 10 bin TL faizsiz kredi veriyor. Başvurularda son günler! 10000 TL faizsiz kredi başvurusu...

Ekonomi 23.07.2021 - 14:39 23.07.2021 - 14:39 Orhan Yener

Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank'tan vatandaşa bir müjde daha! Kamu bankaları, Koronavirüs salgınının ülkemizde etkilerini göstermeye başladığı ilk günden bu yana hayata geçirdikleri kredi paketleriyle vatandaşa düşük faizle destek olan kamu bankaları, Kurban Bayramı sonrası bir müjde de faizsiz kredi ile verdi! Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank'tan kefilsiz şartsız 10.000 TL faizsiz kredi kullanılabilecek. Acil nakit ihtiyacı olanlara ilaç gibi gelecek faizsiz krediler 6 aya kadar öteleme imkanı da içeriyor. Böylece şimdi kullan 6 ay sonra ödemeye başla! Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank 10 bin TL limitli faizsiz kredi kampanyasının tüm detayları sizlerle...

Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank, Kurban bayramı sonrası için vatandaşa yeni kredi desteği paketini sundu! Üç büyük kamu bankası tarafından yapılan ortak açıklamayla 10 bin liraya kadar faizsiz kredi paketleri hayata geçirildi. Koronavirüs salgınından ekonomik olarak etkilenen ve normalleşme döneminde acil nakit ihtiyacı çeken bireysel ve ticari tüm banka müşterilerine, 6 ay geri ödemesiz, faizsiz, kefilsiz şartsız kredi tahsis edilecek. 10000 lira faizsiz kredi başvuruları başladı ve artık başvurularda son günler! 

temmuz-agustos-eylul-aylarinda-50000-tl-kredi-verecek-olan-bankalar-yayinlandi

ZİRAAT BANKASI, VAKIFBANK, HALKBANK 10000 LİRA FAİZSİZ KREDİ 

Vatandaşlar başvuru yaparak Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank'tan 10 bin TL'ye kadar faizsiz kredi kullanabilecek. Ekonomide yaşanan aksaklıkların giderilebilmesi ve vatandaşın bir nebze olsun rahat nefes alabilmesi için bayram sonrası 10 bin liralık faizsiz kredi paketleri devreye alındı. Henüz tatil yapamamış olanlar ve acil borçlarını kapatmak isteyenler kamu bankalarının 10 bin TL faizsiz kredi desteğinden faydalanabilecek. Ancak faizsiz kredi fırsatından faydalanabilmek için bir takım şartlar da aranıyor. Buna göre; kişinin ekonomik durumunun belirli bir seviyenin üstünde olmaması, kredi notunun düzgün olması, kara listeye alınmamış olması ve başvuruda bulunması gerekecek.

BAŞVURULAR BAŞLADI

Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank faizsiz 10 bin TL kredi kampanyasına başvurular başladı. Başvurunuzu üç büyük kamu bankasının resmi internet adresinden, bu bankaların internet bankacılığı veya mobil bankacılık uygulamaları üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Bizzat banka şubelerine müracaat ederek bilgi almak ve kredi başvurusunda bulunmakta mümkün. Başvuru yaparken sizden yalnızca Kimlik Bilgileriniz ve gelir durumunuza ilişkin bir maaş/bordro bilgileriniz istenecektir. Kamu bankaları öncülüğünde başlatılan faizsiz kredi kampanyasında herhangi bir kefil şartı bulunmamaktadır.

cash-6

Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank'a yapacağınız 10.000 TL faizsiz kredi başvurunuz, banka tarafından ivedilikle incelenecek ve şartları taşımanız halinde olumlu sonuçlandırılarak tarafınıza hızla bilgi sağlanacaktır. Kredi başvurunuz kabul edildiğinde şubeye gitmeksizin, banka hesabınıza anında 10.000 TL ödeme yapılacaktır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@