Ziraat, VakıfBank ve Halkbank yüreklere su serpecek destek! Online başvuruya 50.000 TL düşük faizli kredi verilecek

Ziraat, VakıfBank ve Halkbank’tan yüreklere su serpecek fırsat! Online başvuruya 50.000 TL düşük faizli kredi verilecek. Bütçenize uygun ödeme koşulları var!

Ekonomi 13.08.2021 - 23:54 13.08.2021 - 23:54 Volkan Arık

Ziraat, VakıfBank ve Halkbank’tan yüreklere su serpecek fırsat! Online başvuruya 50.000 TL düşük faizli kredi verilecek. Kamu bankaları Az önce Müjdeli haberi verdi. Vatandaşların acil ihtiyaçlarına anında yanıt vermeye hazırlanan bankalar düşük faiz oranı ile ihtiyaç kredisi fırsatı sunuyor. Şubeye bile gitmeye gerek kalmadan bankamatik kartınız ile ATM üzerinden ya da online bankacılık hizmetleri üzerinden başvuru yapabilir ve sonucu anında öğrenebilirsiniz. Bankaların güncel faiz oranları ve detaylar haberimizde…

Bankalar pandemi döneminde nakit ihtiyacı olan vatandaşların hızlı bir şekilde ihtiyaçlarını karşılayabilmek için adeta birbirleriyle yarış haline girdi. Özellikle ağustos ayının gelmesi ile birlikte Eylül ayına ilişkin hazırlıklar başlarken ekonomik anlamda zorluk çeken vatandaşlara peş peşe kredi kampanyaları yapılıyor. Son olarak Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank yeni Kredi kampanyalarını duyurdu. Kamu Bankaları hazırladıkları kampanya kapsamında 50.000 TL’ye kadar düşük faiz oranı ile kredi sağlayacak. Ayrıca şubeye gitmeye gerek kalmadan bireysel ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak mümkün olacak. Başvuru sonucu ve onayı ise anında cep telefon numaranıza gönderilecek. Peki bireysel ihtiyaç kredisi başvuru şartları neler?

ziraat-vakifbank-ve-halkbanktan-yureklere-su-serpecek-firsat-online-basvuruya-50000-tl-dusuk-3

ACİL İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURU ŞARTLARI

Uygun geri ödeme koşulları ve düşük faiz oranları ile bankalar tarafından yeni fırsatlar duyuruluyor. Vatandaşlar ise Ağustos ayında bankaların bireysel ihtiyaç kredisi şartlarını araştırmaya başladı. Kamu bankaları tarafından sunulan 50.000 TL'lik kredinin başvuru şartları açıklandı. Kampanyadan yararlanabilmek için TC kimlik numarası ile online başvuru yapmak, 18 yaşından büyük olmak, Kredi notunun en az 1100 ve üzeri olması, bankalara olan borçlarını düzenli bir şekilde ödenmiş ya da ödeniyor olması, kırmızı kalem, icralık, kara listeye da avukatlık gibi bir durumun olmaması.

ziraat-vakifbank-ve-halkbanktan-yureklere-su-serpecek-firsat-online-basvuruya-50000-tl-dusuk-4

BİREYSEL İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Ziraat Bankası, VakıfBank Halkbank tarafından bu sabah saatlerinde yapılan açıklamaya göre vatandaşlara uygun ödeme koşulları ve düşük faiz oranı ile 50.000 TL'ye kadar kredi verileceği duyuruldu. Bu kampanyadan yararlanmak isteyen vatandaşlar Yukarıdaki Şartları yerine getirmeleri durumunda doğrudan online başvuru yapabilir. Kredinin 50.000 TL'lik olan kısmı için banka şubelerine gitmeye gerek yok. Bankaların mobil bankacılık, internet bankacılığı, SMS ile kredi başvurusu ve ATM'den kredi başvurusu yöntemlerini kullanarak anında başvuru işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

ziraat-vakifbank-ve-halkbanktan-yureklere-su-serpecek-firsat-online-basvuruya-50000-tl-dusuk-fai

FAİZ ORANLARI VE GERİ ÖDEME KOŞULLARI

Ağustos ayında kredi faiz oranlarını güncelleyen bankaların yeni kampanyası için faiz oranları değişiklik gösteriyor. 50.000 TL'ye olan kadar olan kredi başvurularınız da faiz oranı 1,49 ve 1,59 arasında değişiyor. Daha yüksek kredi çekmek isterseniz banka şubelerine giderek hem detayları öğrenmeniz hem de başvuru işlemlerini yapmamız gerekiyor. Aynı zamanda bankaların yeni bireysel ihtiyaç kredisi kampanyasında vade seçenekleri ise 36 aya kadar uzuyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@