Ziraat Vakıfbank ve Halkbank'tan Dev Kampanya! Tüm Borçlara 1 Yıl Erteleme Üstüne 3 Bin TL Hibe Para

Ziraat, Vakıfbank, Halkbank'tan 1 yıl borç erteleme ve 3 bin TL hibe kredi müjdesi! Borçlu vatandaşların borçları ertelenecek üstüne faizsiz geri ödemesiz hibe 3 bin TL kredi sunulacak.

Ekonomi 03.07.2021 - 22:46 03.07.2021 - 22:47 Berkay Keskin

Ziraat Vakıfbank Halkbank borç erteleme ve hibe kredi müjdesinin tüm detayları...

Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank'Tan vatandaşı sevindirecek müjdeler peş peşe geliyor! Koronavirüs döneminde vatandaşın yanında olduğunu gösteren Kamu bankaları, aşılama ile birlikte tam normalleşmeye geçilen günlerde de desteklerini esirgemiyor ve vatandaşların borçlarını erteleme konusunda büyük bir imkan sunuyor. Ayrıca bir takım şartları taşıyanlara 3 bin TL hibe para desteği verilecek. Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank'tan borç erteleme ve hibe kredi desteğinin detayları vatandaşlar tarafından sıklıkla araştırılıyor.

Milyonlarca vatandaş, zorlu geçen Pandemi süreci nedeniyle ekonomik sıkıntılar yaşıyor. Bu süreçte Kamu bankaları ise vatandaşa destek olmaya devam ediyor. Son açıklamalara göre, Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank'tan yeni "nefes" adımları gelecek. Vatandaş, yaklaşan Kurban Bayramı ile devam eden yaz döneminde nakit darlığı yaşamayacak. Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank'tan borçlulara 1 yıl erteleme müjdesi ile 3 bin TL hibe desteği müjdesi! 

Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank'tan 1 Yıl Borç Erteleme

Tüm Dünyaya yayılan Koronavirüs pandemisi, ülkemizde de ekonomik etkilerini bir dönem bir hayli hissettirmişken Kamu bankaları (Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank) öncülüğünde başlatılan destek seferberliğiyle ekonomik dengeler korunmaya çalışılmıştı. Bu süreçte vatandaşın yanında olan ve ekonomide elini taşın altına koyan Ziraat, Vakıfbank ve Halkbank, aşılamada kat edilen mesafeyle yeni normalleşme dönemine girilen bu günlerde bir müjdeyi daha hayata geçirmeye hazırlanıyor. İddialara göre, Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank'a kredi ve kredi kartı borcu olanların tüm borçları azami 1 yıllık süreyle ertelenebilecek. Değişen şart ve tutarlarda borç erteleme imkanından milyonlarca vatandaş ve borçlu yararlanabilecek. Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank borç erteleme kampanyasının yanı sıra 3 bin TL'lik hibe desteği müjdesi de geldi! 

Kredi ve Kredi Kartı Borçlularına Müjde

2021 yılı Temmuz ayı itibariyle Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank'a kredi yahut kredi kartı borcu bulunan vatandaşlara borç erteleme müjdesi duyurulacak. İsteyenler borç erteleme imkanından faydalanarak kredi ve kredi kartı taksitlerini öteleyebilecek. Bu imkandan faydalanabilmek için Kamu bankalarına olan borç miktarının azami 150.000 TL olması şartı aranacak. 150 bin TL'nin üzerinde kredi veya kredi kartı borcu bulunan borçlular borç erteleme imkanından faydalanamayacak. Ayrıca erteleme süresince cüz'i miktarda faiz uygulanacak. 

3 Bin TL Hibe Kredi İmkanı

Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank'Tan kredi ve kredi kartı borçlularına müjde gibi haber geldi! Borçların ertelenmesinin yanı sıra kara listeye girmeyen, ödemelerini düzenli yapan borçlu vatandaşlara 3 bin TL borç kapatma kredisi de sunulacak. Kısa vadede, yaklaşan Kurban Bayramı'nın da etkisiyle acil nakit ihtiyacı bulunanlara özel düşük faizli hatta faizsiz kredi paketleri kısa süre içinde devreye alınacak. Bu sayede milyonlarca vatandaşın eli rahatlayacak. Bu kredi paketlerinin de kısa sürede Kamu bankalarınca duyurulması bekleniyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@