Ziraat ve Garanti'den 60.000 TL'ye konut fırsatı! Son dakika duyurusu yapıldı bayrama kadar başvuru süresi var

60.000 TL’ye konut fırsatı! Son dakika duyurusu yapıldı bayrama kadar başvuru süresi var, kaçıran üzülür! Uygun fiyatlara ev sahibi olmak isteyen vatandaşlara bayrama kadar büyük fırsat geldi.

Ekonomi 13.07.2021 - 17:26 13.07.2021 - 17:26 Volkan Arık

Kurban Bayramı öncesinde çok düşük faiz oranları ile kredi çekerek uygun fiyatlarla ev sahibi olma imkanı bulunuyor. Ziraat Bankası ve Garanti Bankası tarafından yapılan son dakika duyurusu ile birlikte uygun fiyatlı konut satışı başladı. Bu iki dev banka 60 bin TL’den başlayan fiyatlarla ev satışı yapıyor. Ziraat Bankası ve Garanti Bankası tarafından açılan ev ilanları farklı şehirlerde bulunuyor. Özel konut kredisi faizi ve 120 aya varan vade seçenekleri ile sizde hemen ev sahibi olma şansını yakalayabilirsiniz. Ben bu imkanları değerlendirerek neredeyse yarı fiyatına ev sahibi olacaksınız.

60.000 TL’ye konut fırsatı! Son dakika duyurusu yapıldı bayrama kadar başvuru süresi var, kaçıran üzülür! Ev fiyatlarında son dönemlerde yaşanan artış ev sahibi olma hayali Kuran birçok vatandaşı üzmüştü. Özellikle asgari ücretle çalışan Dar gelirli vatandaşlar yeni bir konut almak için kredi seçeneklerini yoğun bir şekilde araştırıyordu. Nihayet Ziraat Bankası ve Garanti Bankası bu vatandaşların sesini duydu uygun fiyatlı konut kampanyası başlattı. Ucuza ev alma Yolları arayan vatandaşlar için bu iki bankanın fırsatları gerçekten hayat kurtarıyor. İpotekli konut satışı yapan bankalar aynı zamanda özel konut kredisi faiz oranları ile sizleri ev sahibi yapıyor. Ekspertiz fiyatı üzerinden satın alabileceğiniz neredeyse yüzde elliye varan indirimli ev fiyatları ve başvuru şartları haberimizde…

ziraat-ve-garantiden-60000-tlye-konut-firsati-son-dakika-duyurusu-yapildi-bayrama-kadar-basvuru-1

UCUZ EV İLANI BANKALAR TARAFINDAN YAYINLANDI

Ziraat Bankası ve Garanti Bankası ipotekli ev satışı yapmaya başladı. Eğer kredi çekmeden ucuz ev alma imkanı elde etmek istiyorsanız bankaların ilanı açtıkları fırsatları detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Ankara, İstanbul, Samsun, Osmaniye, İzmir, Bursa, Denizli gibi büyükşehirlerde bile ev fiyatları 60 bin TL'den başlıyor. Aynı zamanda bankalar düşük faiz oranı ile bu evleri hem kredi çekerek satın almanıza da imkan sağlıyor.

ziraat-ve-garantiden-60000-tlye-konut-firsati-son-dakika-duyurusu-yapildi-bayrama-kadar-basvuru--2

GARANTİ BANKASI UCUZ EV FİYATLARI

Garanti Bankası internet sitesi üzerinden yayınladığı ilanlarla ucuz ev alma imkanını sizlere sunuyor.  Ayrıca Garanti Bankasının ev ilanlarına teklif vermek de mümkün. Yani Garanti Bankası tarafından açılan ucuz ev ilanlarını daha düşük teklifler vererek teklifinizi kabul edilmesi durumunda daha da uygun fiyatlarla ev sahibi olabilirsiniz.

ziraat-ve-garantiden-60000-tlye-konut-firsati-son-dakika-duyurusu-yapildi-bayrama-kadar-basvuru-3

BANKALARDAN HACİZLİ GAYRİMENKUL NASIL ALINIR?

Ucuz ev satın almak istiyorsanız bankaların hacizli gayrimenkul fırsatlarını değerlendirme imkanınız var. Bankalar genellikle ipotekli borcu olanların borçlarını ödeyememesi durumunda gayrimenkullerine el koyuyor. Bankaların bu ilanları hem çeşitli satış sitelerinde hem de kendi resmi internet siteleri üzerinden yayınlanıyor. Hacizli gayrimenkul satın almak istiyorsanız,  teklif yöntemi ile ya da doğrudan parasını ödeyerek bankaların hacizli gayrimenkul satışından ev alabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@