Ziraat Bankasından bayram müjdesi! Ziraat Bankası bayram özel kampanyasını müşterileriyle paylaştı. Ziraat Bankası'nda hesabı olan herkes yararlanabilir! 200 TL anında bayram harçlığı müjdesinin detayları sıklıkla araştırılıyor. Ziraat'ten 200 TL Nakit harçlık! Başvuru yapan anında 200 TL nakit bayram harçlığı alacak. Ziraat'ten bayram harçlığı kimler alabilir? Ziraat Kurban bayramı özel kampanyasının tüm detayları...

Ziraat Bankası'ndan yeni kampanya müjdesi! Kurban Bayramı'nın ilk gününde Türkiye'nin önde gelen bankası Ziraat'ten büyük müjde geldi. Ziraat Bankası, yeni kampanyası ile emeklilere 200 TL bayram nakit ödemesi gerçekleştiriyor. Başvuru yapanlar Ziraat Bankası'ndan 200 TL bayram harçlığı alabiliyor. Peki kimler yararlanabilir? Ziraat Bankası 200 TL bayram harçlığı için başvuru nasıl yapılır? Bu soruların yanıtları sıklıkla sorgulanıyor.

nakits-5

Ziraat Bankası yeni kampanyasını kısa süre önce duyurmuştu. Kurban Bayramı'nın gelmesiyle birlikte her ne kadar resmi tatil de olsa internet üzerinden başvurular alınmaya, kampanya sürdürülmeye devam ediyor. Ziraat Bankası, emeklilere, çocuklarına ve torunlarına geleceğe yönelik destek vermeyi sürdürüyor. Pandemi döneminde de birçok yeniliğe ve kampanya ile kredi paketine imza atan Ziraat Bankası, 200 TL aylık destekle dikkatleri çekmeyi başarıyor.

Ziraat Bankası'nın yeni kampanyası "Türkiye Hayat ve Emeklilik" kampanyası olarak hayata geçirildi. Bu kampanya ile emekliler, çocukları ve torunlarının geleceği için birikimlerine Ziraat Bankası katkısıyla devam edebiliyor. Ziraat Bankası 200 TL asgari katkı payı ile birikimleri destekliyor

Ziraat Bankası'ndan 200 TL Destek

para-6

Emekli maaşını Ziraat Bankasından alan Ziraat müşterileri, geleceğe yönelik birikimlerinde 200 TL asgari katkı payı desteğinin sahibi olabiliyorlar. Türkiye Hayat ve Emeklilik A.Ş. ile ortaklaşa yürütülen proje kapsamında 200 TL asgari katkı payı desteği sunuluyor.

Kampanyadan Kimler Yararlanabilir? 

Ziraat Bankası'nın 200 TL asgari katkı payı desteğinden kimlerin yararlanabileceği sorusu da büyük bir merakla araştırılıyor. BES katkı payları ile ödemeler Banka müşterilerinin doğrudan emekli maaşlarına sağlanıyor. Emekli maaşları mutlaka Ziraat Bankası üzerinden alınmalıdır. 18 yaş altı çocuklar için kampanya lehtar - katılımcı sıfatıyla velileri/vasileri üzerinden gerçekleşebilmektedir.

3-bankadan-gece-yarisi-kampanyasi-10000-tl-net-onayli-krediler-dagitilacak-sartlara-uygun-olanla

Asgari katkı payı 200 TL olarak verilecek olup kampanyadan yararlanan herkes bu tutarda desteğin sahibi olabilecek. Ziraat Bankası, kampanya ile ilgili her türlü değişiklik yapma hakkına sahip olduğunu ve kampanyayı sonlandırma hakkının da sahibi olduğunu belirtmektedir. 

Söz konusu kampanyadan yararlanabilmek için Ziraat Bankası şubelerine müracaat edilmesi yahut Ziraat Mobil Bankacılık uygulaması ve de Ziraat İnternet Bankacılığı üzerinden işlem yapılması gerekmektedir.