Ziraat Bankası müşterisiyseniz 1500 TL'ye varan ödemeden yararlanabileceksiniz. Üstelik karşılamanız gereken şart ise oldukça basit. Ziraat Bankası'nın yeni kampanyasına dair detaylar...

Ziraat Bankası, İhtiyaç Kredisi Kampanyasıyla Müşterilerine 33.000 TL Nakit Desteği Sunuyor! Ziraat Bankası, İhtiyaç Kredisi Kampanyasıyla Müşterilerine 33.000 TL Nakit Desteği Sunuyor!

Ziraat Bankası, seyahat planlarına ve konaklama ihtiyaçlarına yönelik özel bir kampanya başlatıyor. Bu kampanyayla, Seyahat Yanımda mobil uygulaması ve seyahatyanimda.com üzerinden yapılan alışverişlerde banka müşterilerine cazip avantajlar sunuluyor.

Bankanın öne çıkan bu kampanyası, müşterilerinin yüzlerini güldürecek cinsten. Seyahat Yanımda platformu üzerinden bankkart veya kredi kartıyla yapılan alışverişler, büyük indirimler ve hediye fırsatlarıyla bezeniyor.

1500 TL'ye Varan Ödeme

Bir örnek olarak; Ziraat Bankası'yla, 400 TL veya üzeri otobüs bileti satın alımında, müşterilere 150 TL değerinde bankkart lira hediye ediliyor. Bunun yanında, yurt içi otellerde gerçekleştirilen 10.000 TL ve üzeri alışverişlerde ise 1500 TL bankkart lira kazanılıyor. Böylelikle tatil yapmak hem daha keyifli hem de daha ekonomik bir hal alıyor. Bu kampanya 4 Ekim'den 30 Kasım'a kadar devam edecek, bu süre zarfında faydalananlar bu avantajlardan yararlanabilecekler.

ziraatbank-12

Kampanyaya katılmak isteyenler, bankanın mobil uygulamasını, bankkart.com.tr'yi veya SMS yoluyla kayıt olabilirler. SMS ile başvuru yapmak için "seyahat" kelimesini 47 57 numarasına göndermek yeterli. Kazanılan bankkart liraları 6 Aralık 2023'te hesaplara yansıtılacak, fakat 8 Ocak'ta kullanılmayanlar geri alınacak.

Ziraat Bankası, kampanya süresince otobüs biletlerinde müşteri başına en fazla 150 TL, otel alışverişlerinde ise 1500 TL bankkart lira veriyor. Bu kampanyadan sadece bankkart genç, bankkart ve bankkart Başak kart sahipleri yararlanabiliyor. Ancak, Kuzey Kıbrıs'ta yapılan otel alışverişleri kampanya kapsamında değil. Bankkart liralarını kullanırken iptal ve iade işlemleri, bankkartla ücretsiz gerçekleştirilen işlemler kampanya dışında bırakılıyor. Sonuç olarak, Ziraat Bankası, tatil ve seyahat planlarınızı daha avantajlı hale getiriyor, müşterilerine unutulmaz bir alışveriş deneyimi sunuyor.