Zuhal Topal'la Sofrada yarışmacılarından kaynana Şükran Biroğlu, oğlu tarafından öldürüldü. Bu şok ölüm Zuhal Topal'ı derinden sarstı! Şükran Biroğlu kimdir? Şükran Biroğlu neden öldü? Şükran Biroğlu oğlu kim? Zuhal Topal yarışmacısı nasıl öldü? Zuhal To

Kredi Almak İsteyenler Akbank Sitesine Girsin! 100.000 TL Hazırlandı! Başvuru Yapan Onay Alıyor Kredi Almak İsteyenler Akbank Sitesine Girsin! 100.000 TL Hazırlandı! Başvuru Yapan Onay Alıyor
Zuhal Topal'la Sofrada yarışmacılarından kaynana Şükran Biroğlu, oğlu tarafından öldürüldü. Bu şok ölüm Zuhal Topal'ı derinden sarstı! Şükran Biroğlu kimdir? Şükran Biroğlu neden öldü? Şükran Biroğlu oğlu kim? Zuhal Topal yarışmacısı nasıl öldü?

Zuhal Topal'ı şoke eden ölüm. Zuhal Topal'la Sofrada programı yarışmacılarından 70 yaşındaki Şükran Biroğlu öz oğlu tarafında katledildi. Uğur Biroğlu, tartıştığı 50 yaşındaki ağabeyi Mesut Biroğlu ve 70  yaşındaki annesi Şükran Biroğlu’nun ellerini bağladıktan sonra bıçaklayarak öldürdü.


Şükran Biroğlu 2 yıl önce gelini ile birlikte Zuhal Topal’la Sofra’da programına katılmıştı. Şükran Biroğlu, öldürülen oğlu Mesut Biroğlu’nun eşiyle birlikte Zuhal Topal’la Sofra’daya katılmıştı. Şükran Biroğlu, yarışmayı birincilikle tamamlamıştı.

İstanbul Eyüpsultan'da yaşayan ve madde bağımlısı olduğu iddia edilen Uğur Biroğlu, tartıştığı ağabeyi Mesut Biroğlu ve annesi Şükran Biroğlu'nu canice katletti. Annesi ve abisini ellerini bağladıktan sonra bıçaklayarak öldürdü. Biroğlu'nun cesetlerin başında bir süre bekledikten sonra teslim olduğu öğrenildi.

ZUHAL TOPAL'DAN DUYGUSAL PAYLAŞIM

Zuhal Topal haberin ardından bir paylaşımda bulundu. Sunucu Zuhal Topal, yaptığı paylaşımda şu ifadelre yer verdi;

“İnanamıyorum Şükran teyzemi kaybetmişiz. Ah canım benim o kadar tatlı, o kadar hayat doluydu ki… Böylesi bir son olmadı. Ben seni hep o şen kahkahalarınla hatırlayacağım. Allah rahmet eylesin, mekanın cennet olsun.”

Şükran Biroğlu'nun 4 erkek, 3 kız olmak üzere 7 çocuğu bulunuyordu. Diyarbakırlı olan Şükran Biroğlu, 2 sene önce katıldığı Zuhal Topal'la Sofrada programında birinci olmuştu.