Zuhal Topal'la Sofrada ilk hafta yarışmacısı Fatma kaç puan aldı? Zuhal Topal'la Sofrada 30 Aralık yarışmacısı Nalan hanım ve gelini Fatma hanım yarıştı. Zuhal Topal'la Sofrada 30 Aralık Fatma kaç puan aldı? Zuhal Topal'la Sofrada pazartesi yarışmacılar

Zuhal Topal'la Sofrada ilk hafta yarışmacısı Fatma kaç puan aldı? Zuhal Topal'la Sofrada 30 Aralık yarışmacısı Nalan hanım ve gelini Fatma hanım yarıştı. Zuhal Topal'la Sofrada 30 Aralık Fatma kaç puan aldı?Zuhal Topal'la Sofrada pazartesi yarışmacıları Fatma Sandık ve Nalan Sandık yarışıyor. Haftanın en geç gelini olan Fatma hanım programda ses getirecek gibi geliyor. Ancak kayınvalidesi tam bir eleştiri makinesi. 15 Bin TL ödülü almak için var gücüyle yarışacak.Zuhal Topal'la Sofrada Fatma kimdir?Zuhal Topal'la Sofrada 30 Aralık programında yarışan Fatma sandık, 21 yaşında henüz 5 aylık evli. En geç gelin, elinin lezzetine çok güvense de kayınvalidesiyle birlikte mutfağa girince olaylar çığırından çıkıyor. Zuhal Topal'la Sofrada 30 Aralık Fatma kaç puan aldı?Ziraat Bankası bugünden sonra ödeme yapacak! 50.000 TL'ye kadar hemen başvuru yapılacak! Ziraat Bankası bugünden sonra ödeme yapacak! 50.000 TL'ye kadar hemen başvuru yapılacak!


Zuhal Topal'la Sofrada 30 Aralık Fatma alacağı puan düşük olabilir. Fatma baya bir heyacanlandı, yetişemedi. Programa neden katıldığı ve eleştilerin hiç birini kaldıramayınca ortalık savaşına döndü. birbirinden kötü talihsizlik yaşayan Fatma alacağı puan düşük olacak. Ali Nazik yemeğiyle de ortalık yangın yerine dönüyor. Gizli evlenen Fatma şaka gibi bir program yaşatarak Zuhal Topal'la Sofrada programına damga vuracak.