Zuhal Topal'la Sofrada 357. bölümde neler oldu? Salı günü yarışmacısı Nur kaç puan aldı? 10 Mart Zuhal Topal'la Sofrada puan tablosu durum ne? her yerde aranmaya başladı.

Zuhal Topal'la Sofrada 357. bölümde neler oldu? Salı günü yarışmacısı Nur kaç puan aldı? 10 Mart Zuhal Topal'la Sofrada puan tablosu durum ne? her yerde aranmaya başladı. Fox TV'nin reyting rekorları kıran yarışma programı Zuhal Topal'la Sofrada hafta içi her gün ekranlara gelmeye devam ediyor. Her hafta bir yarışmacının 15 Bin TL'lik büyük ödülün sahibi oluyor. 9-13 Mart yarışmacılarının da belli olduğu Zuhal Topal'la Sofrada yeni haftada pazartesi yarışmacısı Nur ve kayınvalidesi Elife Hanım oldu. Peki Zuhal Topal'la Sofrada 10 Mart yarışmacıları Elife Çelikel ve gelini Nur Eda Kısık kimdir? Detaylar haberimizde...Salı yarışmacısı Nur, 25 yaşında ve 6 aylık nişanlı. Oldukça da maharetli... Kayınvalidesi Elife aslen Konyalı ve gelinini çok seviyor. Oldukça ağırbaşlı bir yapısı var. 

Nur'un menüsünde neler var?

Ziraat Bankası TC Kimlik Numarasına Göre Ödeme! 70.000 TL'ye Kadar Ödeme! Ziraat Bankası TC Kimlik Numarasına Göre Ödeme! 70.000 TL'ye Kadar Ödeme!


- Patlıcan kavurmalı çorba- Kıymalı çiğ börek- Pancarlı bulgur salatası- Ballı kanat- Patates graten- Brokoli salatası- Ankara tatlısıOldukça iddialı ve sözünü sakınmayan kayınvalidelerin yer aldığı sofrada sesler bir hayli yükselecek. Özellikle dün yarışan ve yer sofrası nedeniyle çok eleştirilen İrez Hanım adeta intikam aldı.Nur kaç puan aldı?357. bölüm yarışmacısı Nur'un aldığı puanlar henüz belli olmadı. Açıklanır açıklanmaz sizlerle paylaşacağız...