Zuhal Topal'la Sofrada 7 Şubat haftanın birincisi kim oldu? 335. bölümde neler oldu? Puanlama sırasında kayınvalideler herkesi şoke etti? her yerde aranmaya başladı.

Zuhal Topal'la Sofrada 7 Şubat haftanın birincisi kim oldu? 335. bölümde neler oldu? Puanlama sırasında kayınvalideler herkesi şoke etti? her yerde aranmaya başladı. Zuhal Topal'ın sıcak ve samimi sunumuyla ekranlara gelen Zuhal Topal'la Sofrada bu hafta oldukça eğlenceliydi. Her zamanki gibi 5 gelin ve kayınvalidenin yarıştığı son haftada rekabet de had safhadaydı. Peki Zuhal Topal'la Sofrada kim kazandı bu haftanın galibi kim oldu? Detaylar haberimizde...Uzun süre önce puanlama sisteminin değiştiği yarışmada artık kayınvalideler bir kere verdikleri puanı bir daha veremiyor. Puan tartışmasının her gün konu edildiği 3- 7 Şubat haftasında final günü yarışmacıları Yonca ve kayınvalidesi Güneş Hanım olacak. 

Akbank Başvuru Yapana 40000 TL Nakit Ödemesi Yapıyor Akbank Başvuru Yapana 40000 TL Nakit Ödemesi Yapıyor
Kendine çok güvenen Yonca, kızları için yarışmayı kazanmak istediğini söylerken, kayınvalidelerin bilenmiş geleceğini söyleyen Güneş Hanım ise kaygılıydı. Ancak Yonca'nın tatlısını kalıptan çıkartmaya çalışırken yere düşürmesi menünün eksik kalmasına sebep oldu.Final anlarında da gelinler arasında gerginliğin had safhaya çıktığı yarışmada birinci olmaya en yakın olan aday cuma yarışmacısı Yonca gibi görünüyor. Peki 7 Şubat Zuhal Topal'la Sofrada 15 Bin TL'yi kim aldı?7 ŞUBAT ZUHAL TOPAL'LA SOFRADA HAFTANIN BİRİNCİSİ KİM OLDU?Yemekleri çok da beğenmemelerine rağmen Yonca'ya Filiz Hanım'ın 7, Ziyafet Hanım'ın ise 9 puan vermesi ortalığı karıştırdı. Diğer kayınvalider duruma tepki gösterdi. Böylece dengeler değişti. Final anlarında gelinlerin de iki kyınvalideye kızması sonucu değiştirmese de gerginliği arttırdı.Ancak henüz Zuhal Topal'la Sofrada kazanan kim oldu daha belli olmadı. Açıklanır açıklanmaz haberimizde olacak.