Zuhal Topal'la Sofrada 550. bölüm izle 26 Şubat İzle!  Zuhal Topal'la Sofrada Son Bölüm izle.

Kış lastiği uygulaması ne zaman başlayacak? Dikkat, tarih erkene çekildi! Kış lastiği uygulaması ne zaman başlayacak? Dikkat, tarih erkene çekildi!
Zuhal Topal'la Sofrada 550. bölüm izle 26 Şubat İzle!  Zuhal Topal'la Sofrada Son Bölüm izle.  Zuhal Topal'la Sofrada 15 bin tl ödülü kim aldı sorusunun yanıtlanacağı  Zuhal Topal'la Sofrada son bölüm izle detayları sizlerle.
Zuhal Topal'la Sofrada 26 Şubat izle son bölüm başlığı programda neler olduğunu ve neler yaşandığını öğrenmek isteyen izleyiciler tarafından sıklıkla sorulmaya devam etmektedir. Fox Tv ekranlarının en sevilen yarışmalarından bir tanesi olan Zuhal Topal’la Sofrada programı hafta içi her gün yayımlanmaya ve izleyiciyle buluşmaya devam etmektedir. Peki programın son bölümünde kim yarıştı? Puanlamalar nasıl oldu? Programın son bölümünde yarışan Yağmur Çıtak henüz 18 yaşında olduğunu ve daha nişanlılık aşamasında olduğunu belirtmiştir.

Zuhal Topal’la Sofrada programı daha öncelerde yarışmacıların kendi evinde ya da bir tanıklarının evinde çekiliyor olsa da pandemi şartlarından ötürü bu durum değişmiştir. Şimdilerde programın çekilme yeri, yarışma yetkililerinin belirlemiş olduğu bir evde çekilmeye başlanmıştır. Bütün yarışmacıların aynı evde toplanması ve yemeklerini bu şekilde yapıyor olması, pandemi açısından da daha doğru görülmüştür. Aynı zamanda her yarışmanın ardından yetkililer tarafından evin özenle temizlenip dezenfekte işleminin tamamlandığı da verilen bilgiler arasındadır.

 Zuhal Topal'la Sofrada Programın Son Bölümünde Neler Oldu?
Programın son bölümünde neler oldu? Sorusu da Zuhal Topal’la Sofrada izleyicileri tarafından oldukça merak edilmektedir. Henüz 18 yaşında olan ve Haziran ayında evliliğe hazırlanan gelinimiz Yağmur Çıtak memleketi olan Kayseri’nin yöresel yemeklerini yapacağını ve bu konuda kendisine güvendiğini de her fırsatta vurgulamaya devam etmiştir. Aynı zamanda Yağmur Çıtak’ın müstakbel kayınvalidesi Güngör Kefinsiz, gelinine çok güvendiğini ve yaşına rağmen oldukça güzel yemekler yaptığını paylaşmıştır.

Zuhal Topal ile Sofrada programının formatına göre gelinlerin yemek yaparken kaynanaların puan veriyor olması da yarışmanın daha ilginç ve eğlenceli bir hal almasına neden olmuştur. Ancak çoğu zaman kaynanaların yemekleri beğenmeyişi ve gelinlere düşük puan verişi Zuhal Topal tarafından eleştirilmesine neden olmuştur. Zuhal Topal bütün gelinlerin önemli bir emek harcadığını ve 3’ün altında puan verilmemesi gerektiğini yaptığı her programda savunmaya devam etmektedir.

Yağmur Çıtak ve kayınvalidesi Güngör Kefinsiz’in yarıştığı son programda ise; Yağmur Hanım oldukça zor ve zahmetli bir menü seçtiğini ve fazlasıyla emek harcadığını vurgulamaya devam etmiştir. Müstakbel kayınvalidesi Güngör Kefinsiz ise; gelinine bu konuda sonuna kadar güvendiğini ve çocukluğundan beri yemek yaptığı için; bu konuda oldukça tecrübe sahibi olduğunu vurgulamaya da devam etmiştir. Yağmur Hanım’ın programda yapmak üzere tercih ettiği menü ise, şu şekildedir;

·         Cacıklı arpa köftesi

·         Sebzeli mercimek çorbası

·         Kayseri yağlaması

·         Mevsim Salatası

·         Kaymaklı incir dolması

·         Fırında pastırmalı roka

·         Brokoli salatası olarak belirlenmiştir.

Yağmur Hanım kendine göre zor bir menü seçmiş olsa da menüsü bazı kayınvalideler tarafından kolay ve zahmetsiz görülmüş yaptığı sunumlar da acımasızca eleştirilmiştir. Aynı zamanda programda en önem verilen konulardan bir tanesi de sunumun nasıl hazırlandığıdır. Yağmur Hanım, sunumlarını özenli ve dikkatli yaptığını iddia etse de kayınvalideler yemeklerin büyük bir kısmının soğuk geldiğini ve bu durumun puanlamada eksi olarak Yağmur Hanım’ın karşısına çıkacağını söylemeye devam etmiştir.

 Zuhal Topal'la Sofrada Puanlamalar Nasıl Oldu?
Puanlamalar nasıl oldu? Sorusu da son bölümü izleyemeyen seyirciler tarafından sıklıkla sorulmaya devam etmiştir. Yağmur Hanım’ın kayınvalidelerden aldığı puanlar maalesef beklediği şekilde olmamıştır.

Zuhal Topal’la sofrada programı son bölüm içerisinde yaşanan olaylar, Yağmur Hanım ve kayınvalidesi Güngör Hanım’ın isyan etmesine haksız puanlamaya maruz kaldıklarını söylemesine sebebiyet vermiştir. Yağmur Çıtak’tan önce yarışan kayınvalideler ise; kendi gelinlerinin daha güzel ve daha özenli yemek yaptığını yarışmayı kazanmayı kendilerinin hak ettiklerini söylemeye devam etmişlerdir.