TV8 ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Zuhal Topal'la Yemekteyiz yarışmasında yepyeni bir gün daha başlıyor. Bugün aynı zamanda haftanın finali bölümü ekranlara geliyor. Zuhal Topal'ın verdiği puanlar açıklanacak ve haftanın birincisi belli olacak. Peki, Zuhal Topal'la Yemekteyiz 1 Nisan 2022 bu hafta kim kazandı? Zuhal Topal'la Yemekteyiz 1 Nisan haftanın birincisi kim oldu?

TV8 ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Zuhal Topal'la Yemekteyiz yarışmasında yepyeni bir gün daha başladı. Bugün de günün yarışmacısı performansını gösterdi Toprak bey pınarlarını sergiledi. Ancak bugün asıl heyecan haftanın finali bölümünde yaşandı. Zuhal Topal'la Yemekteyiz yarışmasının ödülü olan 15.000 TL bugün sahibini buldu. Peki Zuhal Topal'la Yemekteyiz 1 Nisan 2022 haftanın finalinde kim kazandı? Zuhal Topal'la Yemekteyiz bu hafta kim birinci oldu?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 1 Nisan 2022 bu hafta kim kazandı?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de bu hafta aşçılar haftası oldu. Daha önce de görüşmüş olan birbirinden iddialı 5 yarışmacı hafta başından bu yana performanslarını gösterdi. Masalarda puanlama yaparken zaman zaman tartışmalar da çıktı. Özellikle bazı yarışmacıların verdiği düşük puanlar eleştiri oklarının hedefinde oldu. Zuhal Topal'la Yemekteyiz 1 Nisan 2022 bu hafta kim kazandı sorusunun yanıtı belli oldu. Bu hafta Mesut bey birinci oldu. 

Gözden kaçırmayın

25 Nisan reyting sonuçları! Alparslan Büyük Selçuklu, Yasak Elma, Survivor All Star kim birinci oldu? 25 Nisan reyting sonuçları! Alparslan Büyük Selçuklu, Yasak Elma, Survivor All Star kim birinci oldu?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz ödülü ne?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz yarışmasında her hafta 1. olan bir yarışmacı büyük ödülün de sahibi oluyor. Her hafta cuma günleri kazanan yarışmacı ya 15 bin TL para ödülü veriliyor. Cuma günü haftanın finalinde Zuhal Topal'ın da puanlarının açıklanması sonrasında para ödülü sahibini buluyor.