Televizyon ekranlarının en çok izlenen yarışma programları arasında yer alan Zuhal Topal'la Yemekteyiz yepyeni bir haftada adım adım ilerlemeye devam ediyor. Yine birbirinden iddialı 5 yarışmacı bu haftanın birincisi olabilmek için her gün performanslarını gösteriyor. Peki Zuhal Topal'la Yemekteyiz 12 Nisan 2022 puanları nasıl oldu? Yemekteyiz'de Bugün Yusuf Gökkuş kaç puan aldı?

Hafta içi her gün TV8 ekranlarında yayınlanan ve reyting rekorları kıran Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de yeni bir gün daha başladı. Birbirinden iddialı yarışmacılar bu haftada birinci olabilmek büyük ödülü kazanabilmek için birbiriyle yarışıyor. Her gün bir yarışmacı performansını gösteriyor rakiplerinden ve Zuhal Topal'dan puan alıyor. Zuhal Topal'ın eğlenceli sunumuyla ekranlara gelen yarışma programında puanlamalar da izleyiciler tarafından yakından takip ediliyor. Haftanın ikinci gününde Zorlu mücadelede performansını gösterecek olan isim Yusuf Gökkuş oldu. Peki Zuhal Topal'la Yemekteyiz Yusuf Gökkuş bugün kaç puan aldı? Zuhal Topal'la Yemekteyiz 12 Nisan 2022 puan durumu sonuçları nasıl oldu?

Gözden kaçırmayın

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 25 Nisan 2022 puanları! Yemekteyiz 25 Nisan 2022 Pazartesi puan durumu sonuçları Zuhal Topal'la Yemekteyiz 25 Nisan 2022 puanları! Yemekteyiz 25 Nisan 2022 Pazartesi puan durumu sonuçları

Yemekteyiz yarışmacısı Yusuf Gökkuş kimdir, kaç yaşında?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de haftanın ikinci gününde iddialı isimlerden Yusuf Gök koşu yarışıyor. Yusuf Gökkuş, Nişantaşı Üniversitesi'nde gastronomi ve mutfak sanatları bölümünde eğitim alıyor. Mutfakla ilişkisi oldukça iyi olan Yusuf Bey, Kendine çok güveniyor ve bu hafta kesinlikle büyük ödülü kazanacağını düşünüyor. Profesyonel olarak kendini yemek yapmaya atıldığını söyleyen Yusuf Gökkuş, masada en küçük yarışmacı olduğunu ama yarışmacıların kendisinden öğreneceği çok şey olduğunu düşünüyor.

zuhal-topalla-yemekteyiz-12-nisan-2022-puanlari-yusuf-gokkus-bugun-kac-puan-aldi-2

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 12 Nisan 2022 puanları

TV8 ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Zuhal Topal'la Yemekteyiz yarışmasında günün puan durumu da izleyenler tarafından yakından takip ediliyor. Haftanın ikinci gününde Yusuf Gökkuş görüşüyor ve puanlama merakla bekleniyor. Zuhal Topal'la Yemekteyiz 12 Nisan 2022 puan durumu sonuçları şöle oldu:

Hilal Hanım: 7 puan

Erdem Bey: 6 puan

Mülkiye Hanım: 7 puan

Filiz Hanım: 6 puan

Bugün yarışan YUsuf Bey toplam 26 puan aldı.