TV8 Zuhal Topal'la Yemekteyiz 14 Mart 2022 puan durumu için izleyenlerin araştırmaları başladı. yemekteyiz'de bugün itibariyle 14 18 Mart haftası başlıyor. Peki, Yemekteyiz 14 Mart 2022 puanları nasıl oldu? 14 Mart Zuhal Topal'la Yemekteyiz puan durumu sonuçları ve haftanın yarışmacıları haberimizde...

TV8 de yayınlanan Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de yepyeni bir hafta daha başlıyor. Zuhal Topal'la Yemekteyiz 14 18 Mart haftası yarışmacıları izleyiciler tarafından da merak ediliyor. Bu hafta yemeklerine ve el lezzetine güvenen 5 yarışmacı daha yarışma da mücadele edecek. Haftanın finalinde ise en yüksek puanları alan yarışmacı haftanın birincisi olacak ve 15.000 TL para ödülü kazanacak. Peki Zuhal Topal'la Yemekteyiz 14 18 Mart haftası yarışmacıları kimler? Zuhal Topal'la Yemekteyiz 14 Mart puan durumu sonuçları nasıl oldu?

Ünlü sunucu Zuhal Topal'ın sunumu ile hafta içi her gün TV8 ekranlarında yayınlanan Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de yepyeni bir hafta daha başlıyor. Bu hafta da birbirinden iddialı 5 yarışmacı maharetlerini gösterecek ve yüksek puanlar alarak haftanın birincisi olmaya çalışacak. Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de yarışan 5 yarışmacıdan biri haftanın finali bölümünde 15.000 TL para ödülünün sahibi olacak. Peki Zuhal Topal'la Yemekteyiz 14 18 Mart haftası yarışmacıları kimler? Zuhal Topal'la Yemekteyiz 14 Mart puanları nasıl oldu?

zuhal-topalla-yemekteyiz-14-mart-2022-puan-durumu-yemekteyiz-14-18-mart-yarismacilari-kimler-2

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 14-18 Mart haftası yarışmacıları

TV8 en sevilen yarışması Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de yepyeni bir hafta daha başladı. Bu hafta da birbirinden iddialı 5 yarışmacı mücadele edecek. Zuhal Topal'la Yemekteyiz 14 18 Mart haftası yarışmacıları şöyle;

Gülnaz Hanım

Sevdiye Behice Hanım

Emrah Bey

Neslinur Hanım

Pınar Deniz Ceylin’in Karakterine Büründü Pınar Deniz Ceylin’in Karakterine Büründü

Mehmet Ali Bey

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 14 Mart 2022 puan durumu

Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de haftanın ilk günü başlıyor. Haftanın 1. gününde Gülnaz Hanım Yarışıyor. haftanın ilk günü yarışmacısı Olmasının dezavantaj olmadığını düşünen Gülnaz Hanım, Oldukça iddialı olduğunu ve yüksek puanlar olacağını söylüyor. Zuhal Topal'la Yemekteyiz 14 Mart 2022 puan durumu şöyle oldu:

Emrah Bey: 8 puan

Ali bey: 6 puan

Sevdiye Hanım: 6 puan

Neslinur Hanım: 5 puan

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 14 Mart 2022 yarışmacısı Gülnaz hanım bugün toplam 25 puan aldı.