Zuhal Topal'la Yemekteyiz 15 Mart 2022 puan durumu merakla bekleniyor. Televizyon ekranlarının en çok izlenen yarışma programlarından olan ve her gün ilgiyle takip edilen yarışmada haftanın ikinci günü başlıyor. Peki Zuhal Topal'la Yemekteyiz 15 Mart 2022 puanları nasıl oldu? Yeni yarışmacısı bugün kaç puan aldı?

TV8 ekranlarında Zuhal Topal'ın sunumu ile hafta içi her gün yayınlanan Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de haftanın ikinci günü başlıyor. Bu hafta da birbirinden iddialı 5 yarışmacının mücadele edeceği yarışma programında dün haftanın ilk günü bir hayli hızlı başladı. Yemek masasında eleştiriler peş peşe gelirken puanlamalar ise herkesin ağzını açık bıraktı. Peki Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de bugün neler oldu? Zuhal Topal'la Yemekteyiz 15 Mart 2022 puanları nasıl oldu?

Hafta içi her gün başarılı sunucu Zuhal Topal'ın sunumu ile TV8 ekranlarında yayınlanan Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de haftanın ikinci günü başlıyor. Zuhal Topal'la Yemekteyiz'in bugünkü yarışmacısı Sevdiye Becce Satıroğlu oldu. Haftanın iddialı isimlerinden biri olan sevdiği Hanım bu hafta yemeklerini en iyi yapan yarışmacının kendisi olacağını ve en yüksek puanları alacağını öne sürüyor. Peki Zuhal Topal'la Yemekteyiz 15 Mart 2022 puanları nasıl oldu? Zuhal Topal'la Yemekteyiz 15 Mart yarışmacısı kaç puan aldı?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Sevdiye Becce Satıroğlu kimdir?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz günün yarışmacısı Sevdiye Hanım ekran başında izleyenler tarafından merak ediliyor. Sevdiye Hanım 37 yaşında ve İstanbul Sarıyer'de ikamet ediyor. Arnavut göçmeni olan Sevdiye Hanım 8 yıldan bu yana kantin işletiyor. Yemek konusunda eleştiri yapmayı sevdiğini söyleyen yarışmacı yemek yapmak ve temizlik konusunda çok iddialı.

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 15 Mart 2022 puan durumu

Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de günün yarışmacısı mutfağa girdi ve kendisine verilen süre içerisinde yemeklerini hazırladı. Rakiplerine sunumunu yapan yarışmacının puanları izleyiciler tarafından merak ediliyor. Zuhal Topal'la Yemekteyiz 15 Mart 2022 puan durumu şöyle oldu;

Gülnaz Hanım: 5 puan

Ali bey: 5 puan

"Yalı Çapkını" Dizisi İçin Yapılan Suç Duyurusu Sonrası Soruşturma! "Yalı Çapkını" Dizisi İçin Yapılan Suç Duyurusu Sonrası Soruşturma!

Emrah bey: 5 puan

Nesli Hanım: 4 puan

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Sevdiye Becce toplamda 19 puan aldı.