TV8 ekranlarında hafta içi her gün Zuhal Topal'ın renkli sunumuyla yayınlanan Zuhal Topal'la Yemekteyiz 15 Nisan 2022 haftanın finali bölümü ile ekrana geliyor. Bu hafta da Zuhal Topal'la Yemekteyiz yarışmasında büyük ödülü sahibini ulaşacak. Birbirinden iddialı 5 yarışmacının mücadele ettiği hafta bir hayli tartışmalı geçmişti. Peki Zuhal Topal'la Yemekteyiz 15 Nisan 2022 büyük ödülü kim kazandı? Zuhal Topal'la Yemekteyiz 15 Nisan 2022 haftanın birincisi kim oldu?

TV8 ekranlarında başarılı sunucu Zuhal Topal'ın sunumu ile hafta içi her gün yayınlanan Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de 1 haftanın finali bölümü daha geldi çattı. Birbirinden iddialı 5 yarışmacının mücadele ettiği yarışma programında haftanın birincisi bugün açıklanacak. Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de haftanın birincisi olan yarışmacı aynı zamanda büyük ödülün de sahibi olacak. Bu hafta bir çok iddialı isim yarıştı ancak verilen düşük puanlar zaman zaman Zuhal Topal'ın da tepkisini çekti. Zuhal Topal'la Yemekteyiz 15 Nisan 2022 kim kazandı? 15 Nisan 2022 Zuhal Topal'la Yemekteyiz haftanın birincisi kim oldu? Zuhal Topal'la Yemekteyiz bu hafta 15 bin TL'yi kim aldı?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 11-15 Nisan haftası puan durumu

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 11-15 Nisan haftası puan durumu belli oldu. Bu hafta 4 yarışmacı kendi günlerimi tamamladı ve puanlamaları yapıldı. Zuhal Topal'ın verdiği puanlar ise haftanın finali etrafında açıklanacak. Bugün son yarışmacı Erdem Bey performansını gösterecek. Zuhal Topal'la Yemekteyiz 11-15 Nisan 2022 haftası puanları şöyle oldu;

Mülkiye Hanım 1. gün yarıştı ve toplam 21 puan aldı.

Yusuf Bey haftanın 2. günü yarıştı ve toplam 26 puan aldı.

Hilal Hanım haftanın 3. günü yarıştı ve Toplam 19 puanı aldı.

Filiz Hanım Haftanın 4. günü yarıştı ve toplam 21 puan aldı.

Gözden kaçırmayın

Gelinim Mutfakta 22 Nisan 2022 kim elendi, kim birinci oldu? Gelinim Mutfakta 22 Nisan 2022 puanları Gelinim Mutfakta 22 Nisan 2022 kim elendi, kim birinci oldu? Gelinim Mutfakta 22 Nisan 2022 puanları

Erdem Bey haftanın 5 günü yarıştı ve toplam … puan aldı

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 15 Nisan 2022 bu hafta kim kazandı?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de haftanın finali başladı. Zuhal Topal'la Yemekteyiz 15 Nisan 2022 birincisi bugün Ardahan beyin performansını göstermesi sonrasında belli olacak. Bu hafta birinciliği en yakın isim Yusuf Bey gibi görünüyor. Gastronomi bölümünde öğrenci olan Yusuf Bey özellikle sunumları ile çok dikkat çekmiş ve yarışmacılardan da tam not almıştı. Zuhal Topal'la Yemekteyiz bu hafta kim kazandı sorusunun yanıtı belli oldu. Haftanın birincisi Yusuf oldu.