TV8 ekranlarının en çok izlenen Gündüz kuşağı programları arasında yer alan Zuhal Topal'la Yemekteyiz 16 Mart 2022 yeni bölümüyle ekrana geliyor. Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de bugün Emrah Yarışıyor ve rakiplerinden yüksek puanlar alabilmek için tüm hünerlerini gösteriyor. Peki Zuhal Topal'la Yemekteyiz Emrah bugün kaç puan aldı? 16 Mart Zuhal Topal'la Yemekteyiz puan durumu nasıl oldu?

TV8 ekranlarında gündüz kuşağında izlenme rekorları kıran yarışma programı Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de yeni bir gün daha başlıyor. Hafta ortasında bugünün yarışmacısı Emrah Bey olacak. Mutfağa giren ve hünerlerini göstererek rakipleri için sofra hazırlayan Emrah Bey’in amacı en yüksek puanları almak ve bu hafta birinci olmak. Haftanın birinciliğine giden yolda rakiplerini etkilemek isteyen Emrah Bey farklı bir menü çıkarıyor ancak rakipleri menüyü oldukça eleştiriyor. Peki Zuhal Topal'la Yemekteyiz 16 Mart 2022 puan durumu sonuçları nasıl oldu? 16 Mart Zuhal Topal'la Yemekteyiz Emrah Bey kaç puan aldı? Zuhal Topal'la Yemekteyiz 16 Mart puanları haberimizde…

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Emrah Bey kimdir?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de günün yarışmacısı Emrah Bey oldu. Haftanın iddialı isimlerinden olan Emrah Bey 27 yaşında ve İstanbul'da yaşıyor. 8 aylık evli olan Emrah Bey ve eşi bebek bekliyor. Yarışmada eleştiriyi sevdiğini söyleyen Emrah Bey yapıcı eleştiri olduğu süre boyunca desteklediğini dile getiriyor. Konuşkan bir yapıya sahip olduğunu belirten Emrah Bey Suskun olan insanları pek sevmiyor.

"Yalı Çapkını" Dizisi İçin Yapılan Suç Duyurusu Sonrası Soruşturma! "Yalı Çapkını" Dizisi İçin Yapılan Suç Duyurusu Sonrası Soruşturma!

zuhal-topalla-yemekteyiz-16-mart-2022-puanlari-bugun-emrah-kac-puan-aldi-2

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 16 Mart 2022 puan durumu

Hatta ortasının geldiği ve artık yarışmanın giderek rekabetinin yükseldiği yarışma Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de bugün verilecek olan puanlar çok önemli. Bu nedenle ekran başında izleyenler de günün puanlamasını yakından takip ediyor. Zuhal Topal'la Yemekteyiz 16 Mart 2022 puanları şöyle oldu:

Ali bey: 3 puan

Nesli Hanım: 2 puan

Sevdiye Hanım: 3 puan

Gülnaz Hanım: 3 puan

Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de günün yarışmacısı Emrah bey toplam 11 puan aldı.