Zuhal Topal'la Yemekteyiz 17 Şubat 2022 puanları merak ediliyor. Günün yarışmacısı Zeynep Billur Uğurlu oldu. Peki Yemekteyiz'de bugün puan durumu nasıl oldu? Yemekteyiz Zeynep Billur Uğurlu kaç puan aldı?

TV8 ekranlarında yayınlanan ve Türkiye'nin en çok izlenen yarışmaları arasında bulunan Yemekteyiz 17 Şubat 2022 puanları ekran başında izleyiciler tarafından yakından takip ediliyor. Hafta başından bu yana birbirinden iddialı 5 yarışmacı performanslarını gösteriyor ve en yüksek puan olarak haftanın birincisi olmak için mücadele ediyor. Bugün haftanın dördüncü günü yarışmacısı olan Zeynep Billur Uğurlu yarışıyor. Zeynep Hanım'ın performansı izleyiciler tarafından da merakla bekleniyor. Peki Zuhal Topal'la Yemekteyiz 17 Şubat 2022 puanları belli oldu mu? Yemekteyiz Zeynep bilir Uğurlu kaç puan aldı?

TV8 ekranlarında hafta içi her gün Zuhal Topal'ın sunumu ile yayınlanan Zuhal Topal'la Yemekteyiz Haftanın dört gününde yepyeni yarışmacı ile izleyici karşısına çıkıyor. Bu hafta başından bu yana da birbirinden iddialı 5 yarışmacı Yemekteyiz'de performanslarını gösteriyor ve haftanın birincisi olabilmek için mücadele ediyor. Zuhal Topal'la Yemekteyiz 17 Şubat 2022 yarışmacısı Zeynep Billur Uğurlu oldu. Zeynep Hanım Bugün mutfağa girerek bütün hünerlerini gösterdi ve rakipleri için yemek hazırladı. Peki Zuhal Topal'la Yemekteyiz 17 Şubat 2022 Perşembe puanları belli oldu mu? Zuhal Topal'la Yemekteyiz Zeynep Billur Uğurlu kaç puan aldı?

Gözden kaçırmayın

Gelinim Mutfakta 22 Nisan 2022 kim elendi, kim birinci oldu? Gelinim Mutfakta 22 Nisan 2022 puanları Gelinim Mutfakta 22 Nisan 2022 kim elendi, kim birinci oldu? Gelinim Mutfakta 22 Nisan 2022 puanları

Yemekteyiz Zeynep Billur Uğurlu kimdir, kaç yaşında?

Yemekteyiz'in bugünkü yarışmacısı Zeynep bilir Uğurlu merak ediliyor. Zeynep Hanım yaptığı açıklamada her zaman formda olduğunu çünkü çok fesat olduğunu ve bu nedenle formda kaldığını söyledi. Bu hafta oldukça iddialı olduğunu belirten aynı zamanda hafta başından beri Sivri dilli yorumları ile dikkat çeken Zeynep Hanım rakiplerini de ezip geçeceğini iddia etti.

zuhal-topalla-yemekteyiz-17-subat-2022-puan-durumu-bugun-zeynep-billur-ugurlu-kac-puan-aldi-2

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 17 Şubat 2022 puan durumu

Yemekteyiz'de günü yarışmacısı Zeynep Hanım'ın menüsü ve puanları izleyenler tarafından da merakla bekleniyor. Yayınlanan fragmanı göre Zeynep Hanım bugün mutfağa oldukça iddialı bir giriş yapıyor. Ancak rakipleri de bugün için dolu gelmiş durumda. Zuhal Topal'la Yemekteyiz 17 Şubat 2022 puan durumu ilerleyen dakikalarda haberimizde olacak...

Bilge Öğüt:
Mehmet:
Maysa Kaya:
Oğuz Kılıklı: